نقشه کامل Horizon Zero Dawn معلوم شد

نقشه کامل Horizon Zero Dawn معلوم شد

پویا سیف دوست ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

از نقشه بازی Horizon Zero Dawn که یک بازی انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ است رونمایی شد که نشان از مکان‌های کلیدی دارد. همراه گیمر باشید.

 

باتوجه به عکس پایین این اطلاعات بدست می‌آید که بازی دارای محل‌های خاص است. مناطق اصلی که با برجستگی‌های نقشه معلوم هستند با واژه‌های Mother’s Heart، Meridian و Sunfall نامگذاری شده‌اند. روی عکس کلیک کنید تا جزئیات راحت‌تر دیده شوند.

Horizon Zero Dawn, پلی‌استیشن 4

هرکدام از مناطق را که در بالا گفتیم رنگ خاص خود را دارند؛ از آبی گرفته تا سبز و قرمز. فعلا نمی‌توان گفت که هر رنگ چه معنی را دارد و یا هر منطقه در داخل بازی به چه بزرگیست.

 

در ویدیو‌های اخیر بازی این را دریافتیم که Horizon Zero Dawn دارای یک قسمت درخت مهارت‌ها (Skill Tree) و نیز غول‌های عظیم خواهد بود.

 

بازی Horizon Zero Dawn در ابتدا برای ۲۰۱۶ برنامه‌ریزی شده بود که بعدها سازنده‌ها از تاخیز آن خبر دادند. این بازی در ۱۰ اسفند انتشار خواهد شد.

 

شما در Horizon Zero Dawn با یک بازی اکشن همراه خواهید بود که عناصر بازی نقش‌آفرینی را در خود گنجانده است. این بازی اثر کمپانی Guerrilla Games بوده که این سازنده را با بازی معروفش یعنی Killzone می‌شناسیم. همچنین این کمپانی در این هفته از قسمت HUD بازی عکسی را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

Horizon Zero Dawn, پلی‌استیشن 4

 

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات