بازیگران فیلم Tomb Raider معلوم شدند

بازیگران فیلم Tomb Raider معلوم شدند

پویا سیف دوست ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

بعد از مدتی زیاد برای انتشار فیلم بازی Tomb Raider حال کم کم به این اتفاق نزدیک می‌شویم چراکه تصاویر بازیگران این فیلم لو رفته است. با گیمر همراه باشید.

 

بخش عظیمی از فیلم Tomb Raider فعلا در دست راه‌اندازی است اما برخی از تصاویر و توییت‌ها نشان از بازیگران این فیلم می‌دهند. خانم Alicia Vikander آنطور که معلوم است به عنوان نقش اصلی شخصیت لارا کرافت خواهد بود. به توییت این بازیگر در شبکه اجتماعی توییتر توجه کنید:

“درحال اولین نگاه به Alicia Vikander برای نقش لارا کرافت برای فیلم Tomb Raider هستیم!!!”

Tomb Raider, لارا کرافت, فیلم

هفته گذشته گزارش داده شد که آقای Dominic West به عنوان بازیگر نقش پدر لارا کرفت خواهد بود. همچنین این بازیگر در این مدت به سریال Sons of Anarchy برای انجام نقش شخصیت منفی پیوسته است.

Tomb Raider, لارا کرافت, فیلم

علاوه بر این بازیگر، Daniel Wu شخصیت فیلم معروف Warcraft، برروی ماجراجویی لارا کرفت مشغول خواهد بود. جزئیات زیادی در مورد فیلم Tomb Raider معلوم نیست جز اینکه فیلم در تاریخ March. 16 2018 راهی سینما خواهد شد.

Tomb Raider, لارا کرافت, فیلم

سال گذشته کارگردان این فیلم، Roar Uthaug اعلام کرد که می‌خواهد چیزی شبیه بازی این عنوان بسازد. او همچنین گفت:

“فکر می‌کنم تبدیل لارا کرافت به شخصیتی با حس واقعی همان چیزی است که ما انتظار نمایش آن را داریم.”

+

“به این می‌اندیشم که لارا کرافت را طوری جلوه دهم که مردم به آن از نظر یک شخصیت خوب نگاه کنند. امیدوارم که بتوانم حس نروژی را القا کنم.”

تا الان خبری از نسخه جدید بازی Tomb Raider نیست. این درحالیست که انتشار دنباله این بازی انتظار میرود، دنباله‌ای که به راه‌اندازی سال ۲۰۱۳ مربوط باشد. با توجه به شایعات نسخه بعدی این عنوان Shadow of the Tomb Raider نام خواهد داشت.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات