ویدیو: تریلر فیلم The Space Between Us

ویدیو: تریلر فیلم The Space Between Us

علی مجید زاده اقدم ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

تریلر فیلم The Space Between Us منتشر شده است.این فیلم یک ماجراجویی بین سیاره‌ای می‌باشد و در سوم فوریه سال ۲۰۱۷ در آمریکا اکران می‌شود. با گیمر همراه باشید.

 

یک تیم فضایی اولین ماموریت خود را با ساکن شدن در سیاره مریخ شروع می‌کنند ولی به محض فرود به روی سیاره متوجه می‌شوند که یکی از اعضا باردار می‌باشد و مدت کمی بعد از فرود اولین بچه بنام Gardner Elliot روی سیاره مریخ متولد می‌شود و در اثر این تولد مادرش از دنیا می‌رود. ولی مشخص نمی‌شود که پدر این بچه چه کسی است. اکنون این پسر بچه به سن ۱۶ سالگی رسیده است و دارای شخصیت بسیار باهوش و کنجکاو می‌باشد. او به جز ۱۴ نفر هیچ کس دیگری را در زندگی غیر عادی خودش ملاقات نکرده است. هنگام تحقیق در مورد پدرش و کره‌ی زمین که هیچ یک از این دو را هرگز ندیده بود یک رابطه‌ی دوستانه را با یک دختر باهوش خیابانی بنام Tulsa به صورت اینترنتی شروع می‌کند.

وقتی او نهایتا به زمین می‌آید خیلی مشتاق می‌شود تا همه‌ی چیز‌هایی که قبلا در موردشان فقط خوانده بود را تجربه کند ولی در این حین دانشمندان متوجه می‌شوند که بدن او دارای یک نوع ناسازگاری با اتمسفر زمین می‌باشد به همین خاطر به او اجازه‌ی گردش در محیط زمین را نمی‌دهند ولی او به‌خاطر علاقه‌ی شدیدش به پیدا کردن پدرش از دست دانشمندان فرار می‌کند و با Tulsa در یک نبرد با زمان می‌خواهند متوجه شوند که او به کدام نقطه از این جهان تعلق دارد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

 

گارگردان: Peter Chelsom

نویسندگان: Stewart Schill, Allan Loeb

 ستارگان: Britt Robertson, Asa Butterfield, Janet Montgomery

منبع:

IMDb

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات