هفت چیز مهمی که درباره مافیا ۳ می‌دانیم

هفت چیز مهمی که درباره مافیا ۳ می‌دانیم

پویا سیف دوست ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ نظرات

مافیا ۳ که یکی از برترین بازی‌ها به حساب می‌آید تاکنون مخاطبان بیشتری را با استفاده از تریلرهای مهیج و با تعدادهای بیشتر مخاطبان زیادی به خود اختصاص داده است، هر چند روز یکبار اطلاعاتی جدید پرایمون این بازی منتشر می‌یابد. باید تقریبا بمدت یک ماه منتظر ماند و دید که این بازی چگونه خود را به ما ثابت خواهد کرد. در این مطلب نیز می‌خواهیم به برخی از دانستنی‌ها در مورد این بازی بپردازیم، با ما همراه باشید.

 

چندی پیش اطلاعاتی در مورد بازی مافیا ۳ بدست آمد که با جمع‌بندی آن می‌توان به راز و رمزهای موجود در New Bordeaux شهر این بازی پی برد، شاهد ادامه مطلب باشید:

 

 

  1. وقتی بازی را شروع می‌کنید شاهد بیانیه‌ای می‌شوید که خبر از تبعیض و نژاد پرستی می‌دهد

وقتی بازی را برای اولین بار باز خواهید کرد یک یادداشت از توسعه دهندگان این بازی خواهید دید که درباره صحبت‌های رکیک و رفتارهای ناعادلانه نوشته‌اند و استودیو سازنده Hangar 13 در آن نوشته است برای اینکه زمان ۱۹۷۰ را به جلوه بکشد مجبور است که به جزئیات زمان اتفاق بازی بپردازد که این عمل باعث دیده شدن رفتارهای بد در بازی می‌شود. خوشبختانه توسعه دهندگان این یادداشت را به شما نشان می‌دهند.

maxresdefault

 

۲. شهر New Orleans اولین شهری نیست که به فکر می‌آید

یکی از دلایلی که درباره شهرها و اتفاقات این بازی کمتر اشاره شده است این ساست بازی را خودتان تجربه کرده و به رازهای عمیق آن برسید. از جمله یکی از داستان‌های بازی مربوط به خانواده ماترانگا (Matranga) می‌شود که یکی از خانواده‌های مجرم به حساب می‌آیند که در سال‌های ۱۹۸۰ در شهر New Orleans به صورت زور و اجبار و نیز اخاذی کاری مقرر یافتند. بعد از اینکه آن‌ها به دست یافتند حتی پلیس نیز بدلیل قدرت فراوان آن‌ها چشم از آن‌ها برداشت!

mafiaiii_frenchward

 

۳. سیستم‌های جنگی بسیاری در بازی وجود دارند، شما می‌توانید به وسیله آن‌ها شورشهای بزرگی ایجاد کنید

شما می‌توانید از یک نقطه پنهان شروع به کشتن دشمنانتان کنید با این تفاوت که نحوه کشتن آن‌ها دست شماست؛ می‌توانید بعد از اینکه آن‌ها شما را شناسایی کردند صحنه را رها کرده و فرار کنید یا قبل از اینکه موج جدیدی از دشمن بیاید دشمنان موجود را از بین ببرید و یا در محلی مناسب ایستاده و از طرفداران خود کمک بگیرید که این خود نیازمند زکاوت و شرایط است. این‌ها تنها جزئی از سیستم مبارزات بازی هستند و همانطور که انتظار می‌رود شاهد ویژگی‌های بیشتری خواهیم بود.

mafia-3-3

 

۴. اگر با رفیق‌های خود درست رفتار نکنید ممکن است به شما خیانت کنند

اگر مثلا به افرادی مانند: Vito، Burke و Cassandra در هنگام مراحل و درگیری‌ها به طوری شرایط را فراهم کنید که دشمنان زیادی آن‌ها را تسخیر کنند، ممکن است از کوره در روند!

mafia-iii-hd-desktop-games-wallpaper

 

۵. بازی داستان قهرمانی را روایت نمی‌کند

شخصیت بازی یعنی Lincoln Clay یک شخصیت مجرم، از زندگی باخته و کاراکتری احساساتی است. نویسنده بازی می‌گوید: “قرار نیست که بازی همیشه دارای شخصیتی دوست داشتنی باشید، شما باید با شخصیتی سروکار داشته باشید که بر شما تاثیر داشته باشد.” شخصیت بازی در گذشته بی‌خانمان بوده و در خیابان‌ها بزرگ شده است، او بدنبال کشف محل قدیمی خود است و به این دلیل به ارتش می‌رود اما حتی بوسیله ارتش هم آنجا را پیدا نمی‌کند و بعد از بازگشتن از ارتش به تنهایی وارد این ماجرا شده و در رابطه با این موضوع به تحقیق می‌پردازد.

mafia-3-will-force-players-to-confront-racism-as-protagonist-lincoln-clay-1019076

 

۶. شما می‌توانید در بازی مردم را به شکم تمساح‌ها بدهید!

این درحالیست که کارگردان بازی با توجه به اینکه در تریلر سینماتیک بازی نشان داد که شخصیت بازی این کار را با کسانی که بر او خیانت می‌کنند انجام می‌دهد، مجبور به ساخت و اضافه کردن چنین امکانی در بازی شد.

mafia-3-800x450

 

۷. مافیا ۳ پر از چیزهای کوچکی است که دنیای بزرگ آن را می‌سازند

دیگر شخصیت‌های بازی (NPCs) در مورد اتفاقات زمان بازی حرف می ‌زنند، از جمله صحبت‌های آن‌ها درباره مارتین لوتر، حقوق شهروندی و ترور رئیس جمهور کندی (Kennedy) است. آهنگ‌های این بازی مربوط به زمان واقی آن تاریخ بوده و بسیار معروف هستند که حس خوبی را به بازی القا می‌کنند. انتظار می‌رود که مافیا ۳ باتوجه به نسخه قبلی خود خوب بوده و حتی بهتر هم باشد، باید منتظر بود و دید که آیا تعریف‌های هرروز منتشر شده در بازی عملی خواهند شد یا نه.

3050311-mafia3

 

منتظر بررسی کامل این بازی توسط ما بعد از انتشار بازی باشید…

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات