طرح جلد نسخه‌های مختلف بازی FIFA 20

طرح جلد نسخه‌های مختلف بازی FIFA 20

احمد هاتفی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی الکترونیک آرتز در جدیدترین اخبار بازی فیفا ۲۰ از باکس آرت نسخه های مختلف این عنوان رونمایی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

طرح جلد نسخه‌های مختلف بازی FIFA 20

اگر اهل بازی های ورزشی از جمله فوتبال باشید، حتما متوجه هستید که کمپانی های بازی سازی با باشگاه های بزرگ دنیا قرار داد می بندد تا عکس بازیکنان مطرحشان روی کاور بازی برود و تبلیغی هم برای آن ها باشد.

در سال های گذشته شاهد این بوده ایم که الکترونیک آرتز از تصویر لیونل مسی و کریس رونالدو استفاده کرده، البته بجز نسخه FIFA 17 که تصویر مارکو رویس بر روی آن نقش بسته بود.

نسخه استاندارد ادیشن بازی FIFA 20

نسخه استاندارد ادیشن بازی FIFA 20

حال در جدیدترین اطلاعات منتشر شده از بازی FIFA 20 شاهد قرار گرفتن تصویر ستاره بلژیکی باشگاه رئال مادرید، ادن هازارد هستیم که کمتر از ۱ ماه است که به این تیم پیوسته ولی ستاره تیمش محسوب می شود و همین دلیلی شده تا بر روی جلد بازی قرار بگیرد.

بنابراین در زمان انتشار FIFA 20 شاهد تصویر ادن هازارد بر روی نسخه معمولی بازی خواهیم بود. هازارد بعد از انتشار تصاویر و اطلاعات گفت:

«سری فیفا بدون شک بزرگ‌ ترین بازی فوتبال در دنیا است و من همیشه در سال‌ های گذشته آن را همراه با برادرم تجربه کرده‌ ام. قبلا هم از تصویر من روی جلد برخی نسخه‌ های بازی استفاده شده بود اما اینکه امسال قرار است تصویرم روی نسخه جهانی بازی قرار بگیرد، افتخار بزرگی است.»


بیشتر بدانید: گیم پلی بازی FIFA 20 منتشر شد


علاوه بر باکس آرت نسخه معمولی، تصویر جلد نسخه Champions Edition هم منتشر شده است که بر روی آن چهره ویرجیل فن دایک، بهترین دفاع حال حاضر فوتبال جهان و باشگاه لیورپول نقش بسته است.

نسخه Champions Edition بازی FIFA 20

نسخه Champions Edition بازی FIFA 20

وی در این باره گفته است:

«قرار گرفتن تصویرم روی جلد فیفا ۲۰ افتخار بزرگی است. من همیشه طرفدار این مجموعه بوده‌ ام و خوشحالم که می‌ توانم به نمایندگی از بازیکنان لیورپول، تصویر روی جلد این بازی باشم.»

بازی FIFA 20 در تاریخ ۵ مهرماه منتشر خواهد شد.

اگر اشتراک سرویس EA Access داشته باشید می توانید در تاریخ ۲۸ شهریور ماه به بازی دسترسی داشته باشید و به مدت ۱۰ ساعت به انجام آن بپردازید.

منبع:

ESPN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات