ویدیو: تریلر جدید بازی ترسناک Those Who Remain

ویدیو: تریلر جدید بازی ترسناک Those Who Remain

احمد هاتفی ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی تریلری از بازی ترسناک Those Who Remain منتشر شده است که هیولاهای رعب آور و فضای تاریک این عنوان را به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر جدید بازی ترسناک Those Who Remain

تریلر جدید بازی ترسناک Those Who Remain توسط استودیو Camel 101 منتشر شده است که از همان ابتدای کار حس ناامنی را به مخاطب منتقل می کند. همچنین فضای بازی بقدری تاریک و مخوف است که ترغیب می کند که گیمر در روشنایی به دنبال تلاش برای بقا باشد.

تریلر با صدای شخصیت اول داستان آغاز می‌ شود و شاهد این هستیم که وی توضیحاتی درباره اینکه او چگونه از بچگی با ترسیدن از تاریکی و هیولاها بزرگ شده است و اینکه از نور برای در امان ماندن از این تهدیدها استفاده کرده است.

Those Who Remain , Horror , Horror Games , Camel 101 , Game Play , ترسناک , بازی ترسناک

مادرش به او گفت که هیولاها واقعی نیستند اما این شخصیت به ما می‌ گوید که آن‌ ها وجود دارند و او از آن‌ ها بسیار وحشت دارد.

پس از ارائه توضیحات چندین صحنه از شهر Dormont آمریکا به نمایش درمی آید و پس از آن است که متوجه خواهید شد چرا او از تاریکی و هیو لاها می ترسد. هیولاها همه جای شهر هستند، راه می روند و اگر کسی بیش از حد به آن ها نزدیک شود او را می کشند؛ اما هنگامی که در روشنایی هستید در امان خواهید بود.

Those Who Remain , Horror , Horror Games , Camel 101 , Game Play , ترسناک , بازی ترسناک

هیولاها در اندازه های مختلف در بازی حضور خواهند داشت و نکته جالب تجه این است که هیچ مکانیسمی مربوط به مبارزه در بازی دیده نمی شود و احتمال این وجود دارد که تنها راه خلاص شدن از تاریکی و هیولاها، فرار و مخفی شدن باشد.

Those Who Remain از آن دست بازی هایی است که تصمیمات شما در بازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در پایان بندی بازی تاثیر بسازایی خواهد گذاشت.

در بازی Those Who Remain دریچه‌ هایی وجود دارد که راه به محیطی مشابه اما متفاوت دارد و هر اتفاقی در یک محیط بیفتد محیط دیگر را نیز تحت تاثیر قرار می‌ دهد که باعث می‌ شود عنصر پازل و معما نیز به بازی اضافه شود.

Those Who Remain , Horror , Horror Games , Camel 101 , Game Play , ترسناک , بازی ترسناک

این تصمیمات به قدری مهم هستند که باعث می شوند شخصیت اصلی در انتهای بازی به عملکردهایی مثل قلدری، خیانت و خودکشی روی بیاورد.

در تریلرهای قبلی این عنوان هم شاهد این بوده هایم که تیم سازنده در پی این بوده اند تا محیط هایی مشابه واقعیت طراحی کنند تا گیمر بتواند ارتباط عمیقی با بازی و ترس و واهمه های خود بر قرار کند.

بازی Those Who Remain در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم های نینتندو سوییچ، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: گیم پلی جدید بازی ترسناک S.O.N

ویدیو: تاریخ انتشار بازی ترسناک Deluded Mind

ویدیو: دو تریلر جدید بازی ترسناک Hello Neighbor

ویدیو: تاریخ انتشار بازی ترسناک Perception

ویدیو: گیم‌پلی بازی ترسناک Visage

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات