قسمت دوم فیلم Man of Steel به زودی معرفی خواهد شد

قسمت دوم فیلم Man of Steel به زودی معرفی خواهد شد

امیر پورمحمد ۰۴ تیر ۱۳۹۷ نظرات

با نزدیک شدن به نمایشگاه کامیک کان (Comic Con) امسال اخباری جدید از فیلم مرد فولادی ۲ (Man of Steel 2) به گوش می رسد. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش هنری کاول (Henry Cavill) با بازی خود در قسمت جدید مجموعه فیلم های مأموریت نا ممکن یعنی قسمت مأموریت نا ممکن: فال اوت (Mission: Impossible – Fallout) و هم بازی شدنش با تام کروز (Tom Cruise) نام خود بر سر زبان ها انداخت. ولی پس از این فیلم وی هیچ گونه پیشنهادی مبنی بر بازی در هر فیلم دیگری را قبول نکرده است.

ماریو فرانسیسکو روبلز (Mario-Francisco Robles) یکی از مدیر برنامه های کاول در مورد این حرکت وی این گونه می گوید:

«عدم قبول پیشنهاد های کار توسط آقای کال بر این نکته اشاره دارد که وی در انتظار فیلمی به خصوص است. از زمان پایان یافتن اکران فیلم لیگ عدالت (Justice League) اکثر طرفداران به دنبال ساخته شدن دنباله فیلم های اختصاصی شخصیت ها بوده اند. اکنون نیز احتمال ساخت فیلم مرد فولادی دو از هر زمانی بیشتر است.»

البته این خبر به نظر ترکیبی از اطلاعات ضد و نقیض از کمپانی و برخی شایعات است که توسط آقای فرانسیسکو روبلز که هیچ نقشی در اعلام اخبار رسمی ندارد منتشر شده است. در واقع این خبر به هیچ عنوان قابل تائید نیست. اما فاکتوری که احتمال درست بودن این خبر را تائید می کند درخواست کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) از آقای هنری کاول برای حضور در نمایشگاه آینده کامیک کان است. حضور بازی گر نقش سوپر من (Super Man) در نمایشگاه به نوعی خبر از اعلام ساخت فیلمی با حضور این شخصیت است. و همان گونه که آقای روبلز در گفته های خود فرموده اند احتمال ساخت فیلم مرد فولادی دو هم اکنون بسیار بالا تر از هر فیلم دیگری است.

فیلم,سینما,فیلم جدید,نمایشگاه کامیک کان,کامیک کان 2018,برنامه های سینمایی کمپانی دی سی,لیست فیلم های دی سی,فیلم مرد فولادی دو ساخته می شد,همکاری تام کروز و هنری کاول, Comic-Con, Man of Steel 2, Henry Cavill, Mission: Impossible – Fallout, Tom Cruise, Warner Bros,DC

اما متأسفانه با نگاهی به برنامه فیلم های کمپانی دی سی (DC) که در نمایشگاه کامیک کان سال پیش منتشر شد، فیلم شزم (Shazam!) نزدیک ترین فیلمی است که در این برنامه گنجانده شده است. تا کنون حضور شخصیت سوپر من در این فیلم تائید و یا تکذیب نشده است ولی امکان حضور این شخصیت و صد البته معرفی اولین تریلر این فیلم توسط آقای کاول بسیار بالاست.

با نزدیک شدن به نمایشگاه کامیک کان امسال طرفداران بیش از بیش امید وار تائید خبر ساخت فیلم مرد فولادی دو هستند. حال باید دید که آقای هنری کاول برای چه منظوری برای حضور در این نمایشگاه توسط کمپانی برادران وارنر انتخاب شده است.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات