زمان انتشار نسخه Blu-ray فیلم Avengers: Infinity War مشخص شد

زمان انتشار نسخه Blu-ray فیلم Avengers: Infinity War مشخص شد

امیر پورمحمد ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

نسخه با کیفیت فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت (Avengers: Infinity War) کی منتشر خواهد شد؟ با گیمر همراه باشید.

 

حدود یک ماهی کی شود که آخرین قسمت مجموعه فیلم های محبوب انتقام جویان در سینما های جهان منتشر شده است و در این زمان کوتاه به دست آورد های بسیاری دست یافته است. اما اکنون زمان آن رسیده است که این فیلم به سینما های خانگی آورده شود تا طرفداران دنیای سینمایی مارول (Marvel) که به سینما های در حال اکران این فیلم دسترسی ندارند از این فیلم جذاب بی نصیب نمانند.

استودیو مارول (Marvel) بالاخره چندی پیش زمان پخش نسخه دیجیتالی و بلو ری (Blu-ray) این فیلم را اعلام کرد. نسخه دیجیتال این فیلم در تاریخ ۳۱ جولای امسال و نسخه های بلو ری و ۴k آن در تاریخ ۱۴ اوت همین سال منتشر خواهند شد.

البته قابل به ذکر است که نسخه های محدود و مجموعه ای این فیلم با چند هفته تأخیر از زمان انتشار نسخه بلو ری به صورت بسیار محدود برای علاقه‌مندان این فیلم عرضه خواهند شد.

از زمان شروع این دنیای سینمایی توسط کمپانی مارول حدود ده سال گذشته است و کمپانی مارول در این ده ساله با انتشار فیل های اوریجن و چندین و چندین فیلم و سریال فرعی در طی این سال ها در حال پیش زمینه چینی برای این فیلم بوده است. در واقع اوج دنیای سینمایی مارول فیلم جنگ بی نهایت است.

داستان فیلم در ادامه این پیش زمینه چینی ها و نجات چندین باره زمین توسط این قهرمانان روایت می شود. این بار خطری بزرگ تر از آن چه قبلاً دیده ایم این قهرمانان را تهدید می کند. تانوس ضد قهرمان این یلم به دنبال جمع آوری شش سنگ بی نهایت که از زمان به وجود آمدن جهان وجود داشت اند و حاوی قدرتی فرا جهانی اند هست. این سنگ ها که در طی این سال ها به صورت های نا محسوسی به آنان در فیلم های مارول اشاره شده به صورت عمده بر روی کره زمین قرار دارند. حال با حمله تانوس (Thanos) برای به چنگ آوردن آن ها به زمین جنگی میان قهرمانان مدافع زمین و تانوس شکل می گیرد. جنگی عظیم که نیازمند همکاری همه این قهرمانان  و کنار گذاشتن اختلافات میان آنان است.

براداران روسو کارگردانی این مجموعه را بر عهده گرفته اند تا برای دیگر شایستگی خود را در انجام این نوع مأموریت ها نشان دهند. لیست بلند بالای از بازیگران محبوب و ستارگان سینمایی در این فیلم وجود دارد که می توان به جمعی از آنان از جمله رابرت داونی (Robert Downey)، کریس اوانز (Chris Evans)، مارک روفالو (Mark Ruffalo)، اسکارلت یوهانسون (Scarlett Johansson)، کریس همسورث (Chris Hemsworth)، تام هیدل استون (Tom Hiddleston)، آنتونی ماکی (Anthony Mackie)، پاول بتانی (Paul Bettany)، الیزابت اولسون (Elizabeth Olson) و بندیکت کامبربج (Benedict Cumberbatch) اشاره کرد.

تا کنون هیچ خبری مبنی بر ایجاد تغیر در نسخه ی خانگی نسبت به نسخه سینمایی تائید یا تکذیب نشده است ولی با توجه به سابقه کاری کارگردانان فیلم انتظار می رود نه تنها کمی تغییرات در نسخه خانگی وجود داشته باشد بلکه نسخه ی خاص و تدوین شده کارگردانان نیز پس از مدتی منتشر گردد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات