آپدیت ۱.۰۶ بازی FIFA 18 منتشر شد

آپدیت ۱.۰۶ بازی FIFA 18 منتشر شد

احمد هاتفی ۰۹ آذر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی الکترونیک آرتز در جدیدترین اخبار FIFA 18 آپدیت شماره ۱.۰۶ را این بازی را منتشرکرده است که در ادامه با جزئیات آن آشنا خواهیم شد. با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به این که امسال کمپانی الکترونیک آرتز بازی FIFA را بهتر از همیشه عرضه کرده است و این عنوان را می توان بهترین نسخه این سری نامید. چرا که گیم پلی و گرافیک بازی در بالاترین و بهترین سطح خود قرار دارند و ایرادی بر این بازی نمی توان گرفت.

همچنین در رویداد بلک فرایدی شاهد فروش خوب بازی FIFA 18 بودیم و الکترونیک آرتز در راستای بهبود  بازی و همچنین رفع برخی مشکلات جزئی آپدیت نسخه ۱.۰۶ این بازی را امروز عرضه کرده است.

یکی از تغییرات مهم این آپدیت، بهبود قضاوت داوران در بازی است؛ به طور دقیق‌ تر، یکی از باگ‌ های داوری بازی زمانی بود که در اثر برخورد بازیکن مدافع و مهاجم به هنگام تلاش برای زدن ضربه سر، اعلام ضربه پنالتی می‌ شد که این مورد در آپدیت جدید FIFA 18 رفع شده است.

تغییر بعدی در گیم‌ پلی بازی مربوط به دروازه‌ بان‌ ها می‌ شود که زمان بلند شدن آن‌ ها از روی زمین، پس از دفع توپ کاهش یافته و این باعث خواهد شد تا شانس بیش‌ تری برای دفع یا گرفتن توپ‌ های ریباند‌ شده توسط بازیکن حریف داشته باشند.

تغییر دیگر در مورد دروازه‌بان‌ ها، رفع باگی است که باعث می‌ شد آن‌ها در مقابل پاس‌ های رو به عقب بازیکن خودی هیچ واکنش نشان ندهند و ثابت بایستند.

همچنین بخشی به تازگی به بازی افزوده شده است این امکان را بوجود می آورد تا بازی باز چالش‌ های ساخت ترکیب (SBC) جالبی را تجربه کند.

از دیگر تغییرات آپدیت جدید بازی FIFA 18 می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • از این پس اگر در بخش آلتیمیت تیم باشید و روی ایکس باکس وان یا پلی استیشن ۴ به منوی کنسول بروید، پس از گذشت یک بازه زمانی خاص به صورت خودکار از بخش آلتیمیت تیم بازی خارج خواهید شد.
  • رفع یک سری باگ‌ های مرتبط با بخش آلتیمیت تیم
  • تغییر بعدی مربوط به قسمت کریر بازی است که گاهی بازیکنانی که به صورت آزاد جذب می‌ شدند، با شروع فصل بعدی به تیم جدیدشان اضافه نمی‌ شدند که این مشکل رفع شده است.
  • رفع باگی که باعث می‌ شد سطح و امتیازات بازیکنان در قسمت Squad Hub دیده نشود.

 FIFA 18,EA,FIFA 18 Update,Electronic Arts,FIFA,اپدیت جدید بازی فیفا 18,اپدیت جدید بازی FIFA 18,اپدیت 1.06 بازی فیفا 18,اپدیت 1.06 بازی FIFA 18,آرتز الکترونیک آرتز,FIFA 18 Ultimate Team,Ultimate Team,فیفا 18,اپدیت بازی فیفا 18

همچنین در آپدیت ۱.۰۶ بازی فیفا ۱۸ شاهد بهبود لباس های تیم های مختلفی نیز هستیم و تغییراتی را در جلوه های بصری و صداگذاری های بازی اعمال شده اند تا بازی هرچه بیشتر از قبل جذاب تر شود.

ماه گذشته بود که آپدیت ۱.۰۵ بازی FIFA 18 عرضه شد؛ برای اطلاع از جزئیات آن نیز می توانید به اینجا سر بزنید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات