ویدیو: Fire Troll دشمن جدید کریتوس

ویدیو: Fire Troll دشمن جدید کریتوس

احمد هاتفی ۰۷ مهر ۱۳۹۶ نظرات

سانتا مونیکا به تازگی با انتشار تریلرهایی به معرفی دشمنان جدید کریتوس پرداخته است که یکی از آن ها Fire Troll می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

در روز گذشته شاهد این بودیم که سانتا مونیکا با انتشار تریلری شخصیت وحشتناک و دشمنی جدید برای کریتوس را با نام دراگر معرفی کرد. بنا بر روایت هایی در اساطیر اسکاندیناوی، دراگر به معنای روح یا نامیرا است. این موجود در دل دریا قرار دارد. دراگرها در افسانه‌شناسی نورس به یک روح غول پیکر گفته می‌ شود که در در زیر آب کشته شده‌ و جسم و روح آن‌ زنده مانده است.

بنابراین باید منتظر مبارزاتی سخت باشیم و این بار کریتوس بیشتر از همبشه باید تلاش کند چون که پسرش هم او را همراهی می کند.

پس از دراگر امروز تریلری با محوریت شخصیت Fire Troll منتشر شده است که این ویدیو سبک و سیاقی مشابه تریلر دراگر دارد.

اگر تریلر اول بازی God of War را دیده باشید می دانید که در قسمتی از آن ویدیو شاهد این هستیم که کریتوس و Fire Troll با هم به مبارزه می پردازند و کریتوس به همراهی پسرش بالاخره او را از پای در می آورند اما Fire Troll در حالی که زیر دستان کریتوس جان می دهد با فریاد زدن میگوید که تو هیچ وقت به «وال هالا» راه نخواهی یافت و این بدین معنا است که فایر ترول می تواند چالشی بزرگ برای کریتوس به حساب بیاید.

تاریخ انتشار بازی خدای جنگ جدید سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ اعلام شده است.

این تریلر اطلاعات چندانی در اختیار نمی گذارد و تنها جنبه نمایشی دارد. در ادامه میتوانید تریلر جدید بازی God of War را با محوریت Fire Troll را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات