ویدیو: تریلر جدید بازی Red Dead Redemption 2

ویدیو: تریلر جدید بازی Red Dead Redemption 2

احمد هاتفی ۰۷ مهر ۱۳۹۶ نظرات

بی شک یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۸ عنوان Red Dead Redemption 2 می باشد که امروز تریلر جدیدی از آن منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Red Dead Redemption 2 سال گذشته توسط راک استار گیمز رسما معرفی شد و قرار بود پاییز امسال منتشر شود اما چندی پیش شایعات و اخباری منتشر شد و راک استار هم تایید کرد عرضه این بازی به تعویق افتاده است و هواداران باید منتظر عرضه این عنوان تا سال آینده میلادی بمانند.

اما راک استار در هفته گذشته اعلام کرده بود که خبرهای خوبی را برای طرفداران خود دارد و اطلاعاتی را امروز (پنجشنبه) منتشر خواهد کرد که شاهد تریلری هستیم که بازی را جوری دیگر و از دیدی جدید روایت می کند.

بنا بر گفته سازندگان بازی Red Dead Redemption 2، این عنوان یک پیش درآمد خواهد بود و شخصیت اصلی این قسمت فردی بنام آرتور مورگان (Arthur Morgan) می باشد.

داستان بازی Red Dead Redemption 2 حول شخصیت Arthur Morgan و گروه Van der Linde (که با نام گروه Dutch هم شناخته می‌شود) روایت می شود که باید با غارت و مبارزه با دشمنان برای زنده ماندن خود تلاش کنند.

فعلا تاریخی برای انتشار عنوان Red Dead Redemption 2 اعلام نشده است ولی همانطور که در این تریلر دیده می شود تاریخ عرضه بهار سال ۲۰۱۸ بیان شده است.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

TheVerge

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات