Uncharted: The Lost Legacy صدرنشین چارت انگلستان

Uncharted: The Lost Legacy صدرنشین چارت انگلستان

احمد هاتفی ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

عنوان Uncharted: The Lost Legacy که ۳۱ مرداد منتشر شده است توانست در اولین هفته عرضه اش توانست جایگاه کرش بندیکوت را بگیرد. با گیمر همراه باشید.

 

چارت این هفته انگلستان تغییرات جالبی را در سه رده ابتدایی داشته و مهم ترین آن در مورد بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy می باشد که بالاخره پس از چندین هفته صدرنشینی در چارت بازی های پرفروش هفته انگلستان، صدر جدول را از داده است و در رده سوم قرار گرفته است.

عنوان Uncharted: The Lost Legacy که آخرین قسمت از سری آنچارتد است نشان دادکه این عنوان بدون حضور نیتن دریک هم می تواند موفقیت هایی را بدست بیاورد. این بازی در اولین هفته (۲۲ – ۲۸ آگوست) عرضه اش توانست در رده اول قرار بگیرد.

بازی ریسینگ F1 2017 نیز در اولین هفته عرضه اش توانسته رتبه دوم چارت انگلستان را در اختیار بگیرد.

این هفته شاهد انتشار عناوین مختلفی بودیم که یکی از آن ها بازی ورزشی Madden NFL18 می باشد که در اولین هفته انتشارش توانسته در رده چهارم جای بگیرد. Grand Theft Auto V که پای ثابت چارت انگلستان است این هفته (۲۲ – ۲۸ آگوست) نیز با سقوطی ۳ پله ای به رده پنجم رضایت داده است.

عنوان Fallout 4 نسبت به هفته گذشته اش ۳ رده سقوط کرده و در ایستگاه ششم ایستاده است. عنوان Dishonored 2 نسبت به هفته پیش خود تغییری را شاهد نبوده است و در همان جایگاه هفتمی خود باقی مانده است.

بازی Forza Horizon 3 تواسنته این هفته دو رده صعود کند و به جایگاه هشتم چارت بازی های پرفروش هفته انگلستان دست پیدا کند. بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege نیز این هفته یک رده سقوط را تجربه کرده است و از جایگاه هشتمی هفته پیش خود به جایگاه ۹ نزول کرده است.

شاید بین این لیست بازی Mario Kart 8 Deluxe بدترین سقوط را داشته است و  رتبه ۵ هفته گذشته اش، این هفته به رده دهم سقوط کرده است.

در ادامه می‌توانید لیست کامل لیست کامل چارت بازی‌های پرفروش این هفته (۲۲ – ۲۸ آگوست) کشور انگلستان را مشاهده کنید.

۱. Uncharted: The Lost Legacy

۲. F1 2017

۳. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

۴. Madden NFL18

۵. Grand Theft Auto V

۶. Fallout 4

۷. Dishonored 2

۸. Forza Horizon 3

۹. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

۱۰. Mario Kart 8 Deluxe

منبع:

AOTF

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات