اطلاعات FIFA 18 نسخه نینتندو سوییچ

اطلاعات FIFA 18 نسخه نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

در مصاحبه با اعضای سازنده بازی FIFA 18، اعلام شده است که این عنوان با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه روی نینتندو سوییچ اجرا می‌شود. با گیمر همراه باشید.

 

پس از عرضه کنسول نینتدو سوییچ در بازار و موفقیت آن در سرتاسر جهان باعث شد تا بسیاری از کمپانی ها همکاری با این کنسول را آغاز کنند و در راستای آن کمپانی الکترونیک آرتز اعلام کرد که بازی FIFA 18 را برای این کنسول منتشر خواهد کرد.

حال سازندگان در مصاحبه ای درباره نرخ فریم و رزولوشون اجرایی این عنوان بر روی کنسول سوییچ گفته اند. طی نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ در جریان مصاحبه ای که با آندره لازارسکو انجام گرفته شده است اعلام شده است که این بازی قرار است با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه روی نینتندو سوییچ اجرا شود.

البته این نکته هم گفته شد که اگر زمانی که کنسول را از داک جدا و به صورت کنسول دستی از آن استفاده کنید، بازی با رزولوشن ۷۲۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود.

همچنین او در این باره گفت:

“ما زمان زیادی را برای فهمیدن ذات نینتندو سوییچ صرف کردیم. در حالت داک، بازی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود، ولی وقتی آن را از داک خارج می‌کنید، رزولوشن به ۷۲۰p تغییر پیدا می‌کند.”

حال باید منتظر ماند و دید که عملکرد این بازی بر روی کنسول موفق نینتندو سوییچ چگونه خواهد بود. قطعا ترکیب این دو سرگرم کننده تر از پیش خواهد بود و این آرزوی بسیاری از ما هست تا بازی هایی مثل فیفا را در هر نقطه و در هر لحظه تجربه کنیم و شاید نینتندو سوییچ بتواند این نیاز را برآورده کند.

منبع:

Gamepur

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات