معرفی و بررسی بازی موبایل Score! Hero

معرفی و بررسی بازی موبایل Score! Hero

آرمین شهریاری ۰۷ مهر ۱۳۹۵ نظرات

Score! Hero یک بازی فوتبال بسیار جذاب و متفاوت است. برای آشنایی با این بازی، با گیمر همراه باشید.

فوتبال ورزشی است که به طور دائم در حال حرکت است. در بسیاری از بازی های موبایل تلاش شده است تا این بازی به شکل دو تیم ۱۱ نفره و در همه‌ زمینه‌ها به تصویر کشیده شود. Score! Hero یک بازی فوتبال جدید است که بر روی استراتژی فوتبال و حرکات توپ تمرکز می‌کند. به جای استفاده از دکمه های مجازی برای دریبل، پاس و شوت‌کردن توپ، Score! Hero بر پایه لمس هوشمندانه بنا شده‌است. Score! Hero فوتبال را به یک بازی متقاطع تبدیل می‌کند که در لحظات مهم متوقف شده و شما باید برای فرستادن توپ، مسیر آن را مشخص کنید.

score-hero

همیشه فضا برای بازی‌های شبیه‌ساز فوتبال فراهم است، اما این موضوع به این معنی نیست که یک بازی متقاطع جدید انتخاب جذابی نمی‌باشد. Score! Hero یک راه کاملا جدید برای فوتبال بازی کردن ارائه می‌دهد که شما را ملزم به فکر کردن در مورد موقعیت بازیکنان، مسیر توپ و روند رسیدن به دروازه می‌کند. این بازی شامل ۲۰۰ مرحله است که در هر کدام به‌جای یک بازی کامل، حالت های خاص و متفاوت به شما ارئه می‌شود. برای مثال، شما ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که دو گل از حریف خود عقب هستید و تیمتان صاحب یک ضربه کرنر شده است. هدف شما در این حالت خاص این است که یک مسیر به سمت یکی از بازیکنان خود رسم کنید، سپس بازی شروع به حرکت می‌کند تا این‌که بازیکن شما توپ را در اختیار بگیرد که بعد از آن باید یک مسیر از توپ به سمت تور دروازه به دور از دستان دروازه‌بان رسم کنید.

score_hero-1

Score! Hero بیش از آن که نیازمند عملکرد سریع باشد، نیازمند تفکر است؛ پس شما تمامی عوامل مؤثر بر ضربه خود را در نظر خواهید گرفت. بازیکنان زاویه دید محدودی در اختیار دارند و لازم است که شما جهت‌گیری سایر بازیکنان را تشخیص دهید تا بتوانید توپ را به محل مناسب بفرستید. مهم‌ترین نکته این است که برای جا‌به‌جایی توپ به آن ضربه نمی زنید، بلکه باید به‌جای آن مسیر حرکت توپ را به جایی که می‌خواهید برود رسم کنید؛ چیزی شبیه به هدایت هواپیما. رسم مسیر این اجازه را به شما می‌دهد که بازیکنان را هدایت کرده و به ضربات خود انحنا بدهید و بتوانید استراتژی فوتبال را احساس کنید. این بازی دارای یک موتور گرافیکی ۳‌بعدی است که حرکات فوتبال را به زیبایی به تصویر می‌کشد، مخصوصا زمانی که گل زده خود را دوباره تماشا می‌کنید. انجام این بازی رایگان است که فرصت های شما به شکل قلب به نمایش در آمده و با هر اشتباه از قلب های شما کاسته می‌شود. در بازی به شما در ازای عملکردتان پول مجازی داده می‌شود که شما می‌توانید بعد از هر اشتباه خود با خرج‌کردن این پول‌ها بازی را به قبل از اشتباه خود باز‌گردانید. شما می‌توانید به‌سرعت پول مجازی و فرصت‌های بازی خود را بسوزانید، اما این واقعیت که بدون خرج‌کردن پول واقعی نمی‌توانید تا زمان باز‌گشتن فرصت‌هایتان بازی کنید ممکن است برایتان خسته‌کننده باشد.

Score! Hero یک بازی فوتبال با سبک کاملا جدید است که اصول استراتژی ورزشی سطح بالایش، آن‌ را به یک انتخاب با‌ارزش تبدیل می‌کند.

score-hero-ios-2

منبع:

AppleNApps

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات