ویدیو: تریلر جدید فیلم Terminator: Dark Fate منتشر شد

ویدیو: تریلر جدید فیلم Terminator: Dark Fate منتشر شد

امیر پورمحمد ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

تریلر جدید منتشر شده از آخرین قسمت سری فیلم‌های نابودگر (Terminator)، اطلاعاتی در مورد این فیلم را افشا کرد. با گیمر همراه باشید.

 

ویدیو: تریلر جدید فیلم Terminator: Dark Fate منتشر شد

به نظر می رسد سری فیلم‌های قدیمی و نوستالژی نابودگر که بی شک نقش مهمی در نوجوانی هر فیلم بازی ایفا کرده اند این بار پس از گذشت حدود سی سال از انتشار نسخه اول، باری دیگر قرار است به پرده نقره ای بیایند.

لازم به ذکر است تا کنون سه قسمت دنباله دار و دو قسمت مستقل از سری فیلم‌های نابودگر ساخته شده است. این پنج قسمت که به ترتیب در طی سال‌های ۱۹۸۴، ۱۹۹۱، ۲۰۰۳، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۵ اکران شده اند با بهره گیری از داستان آخر الزمانی جذاب خود در کنار جلوه‌های ویژه ناب مربوط به دوره ساختشان تا کنون توانسته اند رقم باور نکردنی ۱.۸ میلیارد دلاری را برای سازندگانش ارمغان آورد.

شخصیت‌های جدید فیلم Terminator: Dark Fate

شخصیت‌های جدید فیلم Terminator: Dark Fate

کم‌درآمدترین قسمت مجموعه با نام کامل The Terminator تا کنون ۷۸ میلیون دلار فروش و پر درآمدترین قسمت مجموعه با نام Terminator 2: Judgment Day تا کنون ۵۱۹ میلیون دلار فروش جهانی را برای این مجموعه فیلم‌ها به ارمغان آورده اند.


بیشتر بدانید: پوستر جدید فیلم Terminator: Dark Fate منتشر شد


مسلماً فروش ۴۴۰ میلیون دلاری آخرین قسمت مجموعه که در سال ۲۰۱۵ اکران شده، ساخت قسمت دیگر را از این مجموعه را امکان پذیر کرده است. بالاخره فروشی نیم میلیارد دلاری برای فیلمی که پس از ۱۲ سال به داستان قبلی خود بازگشته است و نه ریبوت شده است در صنعت سینما کمی کم یاب است. از همین رو خبرهایی که در مورد بازسازی این مجموعه به گوش می رسید پس از موفقت دنباله پنجم به سرعت قطع شدند و راه را برای ادامه داستان مجموعه هموار کردند.

آرنولد شواتزنگر در فیلم Terminator: Dark Fate

آرنولد شواتزنگر در فیلم Terminator: Dark Fate

قسمت ششم مجموعه این بار با گرد هم آوردن ستارگان قسمت‌های ابتدایی یعنی آقای آرنولد شواتزنگر (Arnold Schwarzenegger) و لیندا همیلتون (Linda Hamilton)، قصد دارد آن چرا که حدود سی سال قبل ساخته و پرداخته است را به سبکی دیگر به طرفداران دو آتیشه این مجموعه فیلم‌ها ارائه دهد. لازم به ذکر حضور آقای ادوارد فورلانگ (Edward Furlong) که در قسمت‌های قبلی نقش جان کانر را بازی کرده بود پس از انتشار این تریلر تائید گشت.


بیشتر بدانید: ویدیو: تریلر فیلم Aftermath


بس از انتشار پوستری از فیلم در هفته‌های گذشته اکنون دومین تریلر فیلم منتشر گشته است. این تریلر جدید بر خلاف تریلر قبلی که چیز زیادی در مورد فیلم را فاش نکرد بود علاوه بر نشان دادن نمایی کلی از بازیگران محبوب، داستان روایت شده در فیلم را نیز تا حدودی فاش کرد.

تریلر فیلم Terminator: Dark Fate

تریلر فیلم Terminator: Dark Fate

از قرار معلوم این بار لشکر ربات‌ها برای جلوگیری از نابودی، تمرکز خود را بر روی کشتن شخصیت مادر سارا اکانر قرار داده اند. در ادامه شخصیت سارا کانر جان کانر را به دنیا خواهد آورد و جان در آینده پس از متولد شدنش به رهبری تیم انسان‌ها خواهد پرداخت و در نهایت باعث نابودی ربات‌ها خواهد شد. این بار علاوه بر وجود یک ربات شرور از آینده و آقای آرنولد (محافظ) یک شخصیت انسانی دو رگه روباتیک نیز در فیلم خواهم بود. شما می توانید تصاویر مربوطه را در تریلر جدید این فیلم که در ادامه قرار داده شده است را مشاهده کنید.

فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک (Terminator: Dark Fate) برای اکران در تاریخ ۲۳ اکتبر امسال برنامه ریزی شده است.

 

کارگردان: Tim Miller

تهیه کننده: James Cameron و David Ellison

نویسنده: James Cameron و Charles Eglee

ستارگان: Linda Hamilton، Arnold Schwarzenegger، Mackenzie Davis، Natalia Reyes و Gabriel Luna

بودجه ساخت: ۱۶۰ الی ۲۰۰ میلیون دلار

تاریخ اکران: ۲۳ اکتبر ۲۰۱۹

 

 

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات