رکورد جدید Forza Horizon 4 در تعداد بازیکن

رکورد جدید Forza Horizon 4 در تعداد بازیکن

پیمان ادیب ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

بازی محبوب سبک رانندگی Forza Horizon 4 به تازگی رکورد جدیدی در تعداد بازیکنانش به ثبت رسانده است. با گیمر همراه باشید.

 

رکورد جدید Forza Horizon 4 در تعداد بازیکن

استودیو Playground Games که در حال حاضر بخشی از Microsoft Studios می باشد، سری بازی های Forza Horizon را تولید کرده است که بازی های بسیار خوبی بوده اند مخصوصا آخرین نسخه از بازی که Forza Horizon 4 است.

کارگردان بخش طراحی Forza Horizon 4 به نام Jon Knoles به تازگی اعلام کرده است که این بازی به بیشترین میزان بازیکن خود پس از انتشار رسیده است. به گفته ی Jon Knoles این بازی هم اکنون نزدیک به ۱۲ میلیون بازیکن دارد که در سراسر جهان این بازی را انجام می دهند.

خوشبختانه از زمان انتشار بازی تاکنون این استودیو توانسته است تا با انتشار بسته های الحاقی جدید که شامل ماشین های جدید برای ایجاد تجربه ای نو هستند بازیکنان را سرگرم نگه دارد.


بیشتر بدانید: بازی Forza Street معرفی شد


بازی Forza Horizon 4 مسلما یکی از بازی های محبوب سبک رانندگی در دنیا است. اگر به امتیازاتی که منتقدین به این بازی داده اند نگاه کنیم متوجه می شویم که سازندگان این بازی به خوبی توانسته اند بازی منحصر به فردی تولید کنند.

رکورد جدید تعداد بازیکن بازی Forza Horizon 4

رکورد جدید تعداد بازیکن بازی Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 از سایت Metacritic امتیاز ۹۲ از ۱۰۰ و از سایت IGN امتیاز ۹.۶ از ۱۰ را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که سری بازی های Need for Speed نتوانسته اند در سال های اخیر آن طور که باید بازیکنان بیشتری جذب کنند.

او گفته است که این بازی به طور متوسط ۴ میلیون بازیکن فعال در طول هر ماه داشته است. این بازی هم اکنون از سریق بخش Xbox Game Pass قابل دسترسی است.

بازی Forza Horizon 4 تنها بر روی کنسول Xbox One و PC موجود است.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات