ساخت فیلم Matrix 4 با بازی Keanu Reeves تائید شد

ساخت فیلم Matrix 4 با بازی Keanu Reeves تائید شد

امیر پورمحمد ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

چندی پیش بالاخره ساخت قسمت چهارم سری فیلم‌های ماتریکس (Matrix) که چند سالی است شایعه ساختش در فضا مجازی وجود دارد به صورت رسمی تائید شد. با گیمر همراه باشید.

 

ساخت فیلم Matrix 4 با بازی Keanu Reeves تائید شد

ساخت قسمت چهارم سری فیلم‌های ماتریکس بالاخره پس از بیست سال تائید شد. حتی این بار آرزوی دیرینه طرفداران به صورت تمام کمال اتفاق خواهد افتاد، چرا که کیانو ریوز (Keanu Reeves) و کری ان موس (Carrie-Anne Moss) نیز در این فیلم حضور خواهند داشت. آقای کیانو ریوز و خانم موس در قسمت‌های قبلی ماتریکس دو نقش اصلی زن و مرد فیلم را در اختیار داشته اند.

ماتریکس چهار ساخته می شود

ماتریکس چهار ساخته می شود

علاوه بر حضور این دو شخصیت از سری فیلم‌های اصلی، نویسنده معروف این دنیای سینمای یعنی خانم Lana Wachowski نیز در این قسمت حضور فعال خواهد داشت.


بیشتر بدانید:  ریبوت فیلم Matrix با شخصیت اصلی مؤنث


از همین رو کمپانی برادران وارنر دارنده حق امتیاز این سری فیلم‌ها طی بیانیه ای در فضای مجازی در مورد خبر ساخته شدن قسمت چهارم این گونه گفت:

«ما بیش‌تر از این نمی توانیم هیجان زده باشیم، چرا که قسمت چهارم ماتریکس با حضور خانم موس و کیانو ساخته خواهد شد. علاوه بر این لانا نیز به این تیم اضافه شده است. خانم لانا یک آینده نگر واقعی است، حال او با نویسندگی و کارگردانی این فیلم تمام پتانسیل خود را در صنعت سینما به رخ خواهد کشید.»

خود خانم Lana Wachowski طی توییتی در مورد این خبر این گونه اظهار نظر کرده اند:

«اکثر ایده‌هایی که من و لیلی ۲۰ سال پیش آن‌ها را مطرح کردیم، امروز به واقعیت تبدیل شده اند. حال مانده ایم پس از گذشت بیست سال این بار چه مسائلی را مطرح کنیم.»

خانم Lana Wachowski نویسنده فیلم‌های ماتریکس

خانم Lana Wachowski نویسنده فیلم‌های ماتریکس

سه قسمتی اصلی سری فیلم‌های ماتریکس به ترتیب با نام‌های The Matrix در سال ۱۹۹۹، The Matrix Reloaded در سال ۲۰۰۳ و The Matrix Revolutions در سال ۲۰۰۳ با اکران خود تا کنون توانسته اند در کل جهان ۱.۶ میلیارد دلار فروش را به نام خود ثبت کنند.

تا کنون زمان دقیقی برای اکران این فیلم اعلام نشده است ولی با توجه به برخی شایعات امکان اکران این فیلم در سال ۲۰۲۰ وجود دارد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات