تریلر بازی Need for Speed Heat منتشر شد

تریلر بازی Need for Speed Heat منتشر شد

پیمان ادیب ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ دیدگاه ها

بالاخره طبق برنامه ریزی که EA انجام داده بود بازی Need For Speed Heat معرفی و اولین تریلر بازی منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر بازی Need for Speed Heat منتشر شد

تریلر بازی جدید Need For Speed به تازگی منتشر شده است، با توجه به اینکه ۲ هفته پیش در یکی از فروشگاه های اینترنتی بازی جدید Need For Speed با عنوان Heat مطرح شده بود، نام اصلی این بازی چیز عجیبی و هیجان انگیزی به نظر نمی آید.

بازی در شهر Palm در ایالت Florida آمریکا اتفاق می افتد. در این شهر بازیکنان با هم رقابت خواهند کرد تا به جایزه متنوعی که در بازی قرار داده شده است دست پیدا کنند. در این بازی چیز قابل توجه این است که با توجه به زمانی که شما مسابقه خواهید داد جایزه دریافت خواهید کرد و در شهر محبوب خواهید شد.

برای مثال انجام مسابقه ها در شب باعث خواهد شد تا امتیاز و شهرت بیشتری کسب کنید ولی در روز این مقدار کمتر خواهد بود. در وبسایت Reddit و در بخش مربوط به بازی اطلاعات بیشتری در مورد حضور پلیس ها در بازی آمده است.


بیشتر بدانید: بازی جدید Need For Speed این هفته معرفی می شود


میزان خشم پلیس ها در روز و شب نیز فرق خواهد کرد. با توجه به اینکه در شب مسابقات بیشتری برگذار خواهد شد پلیس های بیشتری برای توقف رانندگان خواهند آمد، پس در نتیجه انجام مسابقات در شب خطرات خاص خود را نیز دارد.

تریلر بازی Need For Speed Heat

تریلر بازی Need For Speed Heat

در این بازی قرار است شما با ستوان Mercer که در بازی شما را تعقیب خواهد کرد آشنا شوید. هر بار که در حال تعقیب و گریز قرار می گیرید پس از مدتی او ظاهر می شود و سعی می کند تا شما را دستگیر کند. شما و Mercer بر سر کنترل خیابان های شهر با هم درگیر خواهید شد.

قرار است قابلیت های تغییر ماشین با هر پیروزی که بدست می آورید افزایش پیدا کند، در واقع بعضی از مسابقات نیز خواهند بود که قسمت هایی خاص برای شخصی سازی خواهند داد.

قابلیت این که می خواهید در شب یا روز رانندگی کنید هر بار که به گاراژ می روید وجود دارد، در واقع این بار در شاهد این هستیم که تیم سازنده بازی تصمیم گرفته است تا این ویژگی را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

یک نسخه قابل امتحان برای افرادی که اشتراک Origin Access Premier دارند در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ قابل دسترسی خواهد بود، بازی در تاریخ ۱۷ آبان منتشر خواهد شد و یک تریلر از گیم پلی بازی هفته بعد در نمایشگاه Gamescom 2019 به نمایش گذاشته خواهد شد.

تریلر مربوط به بازی را می توانید در زیر مشاهده کنید.

 دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات