فیلم Fast & Furious: H&S معیارهای باکس آفیس را تغییر داد

فیلم Fast & Furious: H&S معیارهای باکس آفیس را تغییر داد

امیر پورمحمد ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

نگاهی به فروش جهانی قسمت جدید سری فیلم‌های سریع و خشن (Fast & Furious) در اولین هفته اکرانش. با گیمر همراه باشید.

 

فیلم Fast & Furious: H&S معیارهای باکس آفیس را تغییر داد

آخرین قسمت سری فیلم‌های سریع و خشن که نزدیک به دوازده سال از اکران قسمت اولش می گذرد، این هفته باکس آفیس جهانی را فتح کرد.

فیلم هابز و شاو (Hobbs & Shaw) با هنرنمایی آقای دایون جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham) توانست در هفته اول اکرانش ۶۰.۸ میلیون دلار از بازار آمریکایی و ۱۲۰ میلیون دلار از سایر بازارهای جهانی (عمدتاً بازارهای آسیایی) به دست آور که فروش کل فیلم را به رقم ۱۸۰ میلیون دلار رساند.

آخرین قسمت سری فیلم‌های Fast & Furious

آخرین قسمت سری فیلم‌های Fast & Furious

مشاور مالی کمپانی یونرسال (Universal) طی یک مصاحبه در مورد این فیلم این چنین گفت:

«ما با انتشار جهانی این فیلم انتظار داریم میزان فروش را حداقل سه برابر کنیم، جالب است بدانید فیلم فقط چند روز است که به بازارهای آسیایی از جمله چین رسیده است. انتظار می رود فروش کلی فیلم در ماه آینده یک رقم باور نکردنی باشد.»

این فیلم که با بودجه سنگین ۲۰۰ میلیون دلار ساخته شده است احتمال می رود در فروش کل به رقم بالای یک میلیارد دلار دست پیدا کند.


بیشتر بدانید: اکران اسپیناف Fast & Furious به تأخیر افتاد


از قرار معلوم این بار نیز دنباله سری فیلم‌های سریع خشن باز هم توانست سازندگانش را سر بلند کند از همین رو احتمال ساخته شدن قسمت‌های بعدی نیز هرچه بیشتر قابل باور‌تر شد. گویی این سری فیلم‌ها تا آخرین لحظات جهان در صنعت سینما حضور خواهند داشت.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات