E3 2019: اطلاعات گیم‌پلی بازی Bleeding Edge

E3 2019: اطلاعات گیم‌پلی بازی Bleeding Edge

احمد هاتفی ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ دیدگاه ها

یکی از عوامل استودیو Ninja Theory در مصاحبه جدیدی که انجام داده اطلاعاتی را از اثر جدید این استودیو یعنی Bleeding Edge ارائه کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

E3 2019: اطلاعات گیم‌پلی بازی Bleeding Edge

«راهنی تاکر»، کارگردان بازی Bleeding Edge در جریان Inside Xbox نمایشگاه E3 2019 اطلاعاتی در مورد گیم پلی این عنوان منتشر کرده است.

وی در ابتدا به این موضوع اشاره کرده است که بازیکنان در تیم های چهار نفره قرار خواهند گرفت که می توانند کاراکتر خود را از بین سه کلاس موجود انتخاب کنند.

کلاس های موجود در بازی Bleeding Edge

  • سنگین‌وزن‌ها (Heavies)
  • قاتل‌ ها (Assassins)
  • پشتیبان‌ ها (Supports).

در هریک از این کلاس ها کاراکترهای متععد و مختلفی وجود دارند تا تنوع بیشتری به بازی داده شود و بازی از تکراری شدن و کسل کنندگی دور شود.

البته اگر در یک تیم دو نفر یک کاراکتر را انتخاب کنند بازهم تفاوت هایی در آن ها وجود خواهد داشت.

در ابتدای بازی سه ماد در اختیار هر گیمر قرار خواهد گرفت و با پیشروی در طول بازی می‌ توانند ماد‌های تازه‌ ای کسب کنند. این مادها تغییراتی در قدرت کاراکتر ایجاد نمی کنند؛ بلکه تنها گزینه‌ های بیشتری برای ارتقا کاراکتر در اختیار بازیکن قرار می‌ دهند.

کارگردان بازی برای این موضوع شخصیت Daemon را مثال زده است که در ابتدای بازی مادی برای افزایش میزان سلامتی، قدرت کاتانا و مسافت پرتابی شوریکن در اختیار دارد؛ این کاراکتر می تواند ماموریت های خود را بصورت مخفی‌ کاری انجام دهد.


بیشتر بدانید: اولین گیم‌پلی بازی PES 2020


اگر کاربری بخواهد از قابلیت مخفی کاری این کاراکتر استفاده کند می تواند اقداماتی را انجام دهد تا خطرناک تر هم بشود؛ همین المان ها باعث می شوند تا ترکیب تیم ها بسیار جذاب شوند و رقابت های جذابی را شاهد باشیم.

فعلا مشخص نشده که آیا می توان حرکات خاص مخرب را با هم تیمی های خود در بازی پیاده کرد یا خیر اما گفته شده است که حرکات سنگین از پیش طراحی‌ شده‌ تیمی می تواند توقف‌ ناپذیر باشد.

فاز آلفای بازی Bleeding Edge در تاریخ ۶ تیرماه در دسترس علاقه مندان خواهد بود و بعد آن سازندگان چالش های هفتگی را به راه خواهند انداخت تا اشکالات بازی را پیدا کرده و رفته رفته بهبودش ببخشند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها