GTA V باز هم رکورد های فروش بازی را جا به جا کرد

GTA V باز هم رکورد های فروش بازی را جا به جا کرد

پیمان ادیب ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

بازی GTA V پرفروش ترین بازی تاریخ و یکی از بهترین های آن، امروز توانست یک رکورد جدید در دنیای بازی ثبت کند. با گیمر همراه باشید.

 

GTA V باز هم رکورد های فروش بازی را جا به جا کرد

بازی GTA V یکی از بهترین بازی های طول تاریخ بازی های ویدئویی، به تازگی رکورد جدیدی از خود به ثبت رسانده است. این بازی که ۶ سال پیش برای کنسول ها و ۲ سال بعد از آن برای PC منتشر شده بود، هنوز با قدرت همیشگی در حال جا به جا کردن رکورد ها است.

منتشر کننده بازی، Take-Two به تازگی اعلام کرده است که GTA V امسال فروش قابل توجهی داشته است، این در حالی است که نسخه آنلاین بازی همچنان در حال پیشرفت می باشد، این بازی که اواخر دوره نسل قبلی کنسول ها عرضه شده بود به خوبی توانسته است تا در میان بازی های دیگر دوام داشته باشد.


بیشتر بدانید: گیم‌تیوب: خنده دارترین صحنه های بازی GTA V Online


این بازی جهان باز توانسته در رکوردی جدید، ۱۱۰ میلیون نسخه تا به امروز فروش داشته باشد. این عدد بسیار بزرگی است پس نباید تعجب کرد که هنوز هم این بازی در لیست بازی های پرفروش Steam قرار دارد.

رکورد فروش GTA V تا سال 2019 بیش از 110 میلیون نسخه بوده است!

رکورد فروش GTA V تا سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۱۰ میلیون نسخه بوده است!

Take-Two در مورد آپدیت های قسمت آنلاین بازی نیز اشاراتی کرده است. با اینکه GTA Online توانسته بود با ماد ها و چیز های مختلف درون بازی، بازیکنان را سرگرم خود کند اما اینکار متاسفانه برای Red Dead Redemption 2 اتفاق نیفتاد و از قسمت آنلاین این بازی چندان استقبال نشد.

بازی Red Dead Redemption 2 توانسته است تا به امروز بیش از ۲۴ میلیون نسخه از بازی را به فروش برساند ولی قسمت آنلاین بازی هنوز نیاز به کار و بهتر شدن دارد.

بازی Red Dead Redemption 2 نتوانست موفقیت رکورد فروش GTA V را تکرار کند

بازی Red Dead Redemption 2 نتوانست موفقیت رکورد فروش GTA V را تکرار کند

متاسفانه عملکردی که Red Dead Redemption 2 در فروش داشته است، Take-Two را در تردید قرار داده است که آیا نسخه PC این بازی ارزش ساختش را دارد یا نه. البته باید این را بگوییم که هنوز شایعات در مورد نسخه PC این بازی ادامه دارد.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات