Apex Legends: راهنمای کاراکتر Lifeline

Apex Legends: راهنمای کاراکتر Lifeline

علیرضا زمانی ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ دیدگاه ها

Lifeline کاراکتر اصلی پشتیبانی هر تیمی در بازی Apex Legends است. با گیمر همراه باشید تا نگاهی دقیق به این کاراکتر بیندازیم و بهترین روش بازی او را پیدا کنیم.

 

Apex Legends: راهنمای کاراکتر Lifeline

Lifeline کاراکتری است که در ابتدای بازی به دلیل توانایی تاکتیکی خود که می‌تواند به هم‌تیمی‌هایش جان بدهد بسیار کارآمد است چون نیازی به پیدا کردن بسته‌های کمک اولیه ندارد. همچنین در لحظات پایانی نیز بسیار مهم است چون توانایی تاکتیکی او سلامتی شمارا بازمی‌گرداند بدون اینکه شما توانایی شلیک کردن خود را از دست بدهید.

 

توانایی منفعل Lifeline در نبردهای حساسی که هم‌تیمی‌های شما نیاز به احیا دارند نیز بسیار مهم است. او می‌تواند هم‌تیمی‌هایش را سریع‌تر از کاراکترهای دیگر احیا کند و همچنین سپری نیز در مقابل خود باز می‌کند که بسیار قوی است و دشمنان باید زمان زیادی را صرف این کنند که فقط از سپر دفاعی Lifeline بگذرند.
توانایی نهایی Lifeline برای هر تیمی بسیار مهم است چون یک بسته‌ی کمکی از آیتم‌های دفاعی بازی برای او ارسال می‌کند. که می‌تواند درست بالا را در تجهیزات به شما و گروهتان بدهد.

Lifeline با یه عکس دست جمعی

Lifeline با یه عکس دست جمعی

داستان Lifeline

پزشک مبارز

Ajay Che یا Lifeline کسی نیست که انتظار حضورش دربازی‌های Apex را داشته باشید. او فرزند خانواده‌ای بود که از جنگ بسیار سود می‌کردند. بعد از آگاهی از این موضوع او خانه را ترک کرد و در Frontier Corps، یک شرکت انسان‌دوست که به مردم سرزمین‌های مرزی کمک می‌کند، ثبت‌نام کرد. او بعدازآن زندگی خود را صرف کمک به دیگران کرده است. او حالا در بازی‌های Apex عضو شده است تا برای Frontier Corps با بردهایش پول جمع‌آوری کند.

 

هیچ‌کسی در این بازی‌ها بی‌گناه نیست و همه‌ی آن‌ها آگاه‌اند که وارد چه چیزی شده‌اند. هرکدام از پیروزی‌های Lifeline یعنی کمک به افراد نیازمند. به همین دلیل Lifeline هیچ مشکلی با حضور در یک مسابقه‌ی خونین ندارد.

 

توانایی‌های Lifeline

توانایی تاکتیکی: ربات شفابخش D.O.C

بااینکه به نظر می‌رسد این توانایی بهترین توانایی بازی نباشد. ولی ممکن است در مواردی جان کل تیم را نجات دهد بخصوص در ابتدای بازی که هنوز بسته‌های کمک اولیه پیدا نکرده‌اید. این ربات به‌هیچ‌وجه شمارا محدود نمی‌کند پس می‌توانید از آن حتی هنگامی‌که دارید جعبه‌ی مرگ دشمنان خود را غارت می‌کنید نیز استفاده کنید.
ربات Lifeline برد بسیار کمی دارد پس دقت کنید که هنگام آزاد کردن آن حتماً در کنار هم‌تیمی‌های خود باشید.


بیشتر بدانید: Apex Legends: راهنمای کاراکتر Bangalore


توانایی نهایی: بسته کمکی

این توانایی Lifeline می‌تواند در ابتدا و اواسط بازی بسیار کارآمد باشد. این توانایی به تیم شما دسترسی به آیتم‌های دفاعی سطح بالا می‌دهد. هر بسته‌ی کمکی سه آیتم به همراه دارد: یک آیتم تجهیزاتی مثل سپر بدن یا کلاه‌خود، یک آیتم سلامتی مثل بسته کمک‌های اولیه یا Shield Cell و یا کیت فینیکس و درنهایت یک ضمیمه‌ی اسلحه.

درصورتی‌که بعد از مرگ یکی از هم‌تیمی‌های خود دارید او را ریسپاون می‌کنید این بسته بسیار کارآمد می‌شود چون به هم‌تیمی شما اجازه می‌دهد تا بسیار سریع‌تر آماده برای مبارزه شود.
این توانایی می‌تواند توجه دشمنان را به شما بسیار سریع جلب کند و موقعیت شمارا بسیار سریع آشکار کند. مطمئن شوید که در اطراف شما تیم دشمنی نیست بعد، از این توانایی استفاده کنید.

Lifeline شخصیت پشتیبانی اصلی بازی Apex legends

Lifeline شخصیت پشتیبانی اصلی بازی Apex legends

توانایی منفعل: پزشک مبارز

در بعضی از موارد ممکن است در ابتدای بازی به دلیل شانس بد خیلی سریع داون شوید. این توانایی به Lifeline اجازه می‌دهد تا خیلی سریع وارد عمل شود و هم‌تیمی‌هایش را احیا کند. هنگام احیا Lifeline یک سپر دفاعی بسیار قوی در جهتی که احیا را شروع کرد ایجاد می‌کند. گذشتن از این سپر بری دشمنان خیلی سخت است مگر اینکه به شما خیلی نزدیک باشند و بتوانند وارد آن شوند. به‌احتمال‌زیاد با کمک این سپر در اکثر موارد بتوانید هم‌تیمی‌های خود را از شرایط حساس نجات دهید.

این توانایی همچنین به Lifeline اجازه می‌دهد تا از آیتم‌های کمکی ۲۵ درصد سریع‌تر استفاده کند.

راهنمای کاراکترهای بازی Apex Legends

راهنمای کاراکترهای بازی Apex Legends

چند نکته‌ی مهم

• Lifeline به‌تنهایی نمی‌تواند به‌اندازه‌ی کافی ضربه‌ی سریع به تیم حریف وارد کند. پس حتماً همیشه کنار تیم خود باشید.
• همیشه با تیم خود باشید. Lifeline یک کاراکتر پشتیبانی است، سعی کنید سلامتی هم‌تیمی‌های خود را بازگردانید و اگر داون شدند شما سریعاً آن‌ها را با کمک سپر دفاعی‌تان احیا کنید.
• هنگام شروع احیا هم‌تیمی‌هایتان بسیار مهم است که به جهتی نگاه کنید که می‌خواهید سپر در آن جهت ایجاد شود. اگر از میکروفون استفاده می‌کنید به آن‌ها بگویید که وارد یک‌گوشه شوند. سپر Lifeline محدوده‌ی محدودی را پشتیبانی می‌کند اما اگر کنار یک دیوار باشید از همه جهت حفاظت می‌شوید.
• در ابتدای بازی اگر از حلقه بیرون رفتید می‌توانید از ربات خود برای زنده ماندن استفاده کنید. دقت کنید که هر چه قدر که به پایان بازی نزدیک می‌شوید خارج شدن از حلقه ضربه‌ی بیشتری به شما میزند و ربات شما دیگر تأثیر قبلی را نخواهد داشت.
• حتماً از آیتم Ultimate Accelerant استفاده کنید تا توانایی نهایی خود را سریع‌تر به کار بگیرید. این توانایی در ابتدا و اواسط بازی بسیار برای تیم شما مهم است.
• می تونید از توانایی نهایی‌تان به عنوان پوشش نیز استفاده کنید. بااینکه بهترین گزینه نیست اما ممکن است جان شمارا نجات دهد.
• هنگام استفاده از توانایی نهایتان بسیار مراقب باشید. اگر می‌خواهید پنهان بمانید این توانایی می‌تواند خیلی راحت موقعیت شما را آشکار کند. ولی برعکس، اگر می‌خواهید دشمنان را به خود جذب کنید این توانایی بسیار کاربردی است.
• بهتر است بدانید که بسته‌ی کمکی شما اگر روی دشمنان فرود بیاید به آن‌ها ضربه میزند.
• Lifeline کاراکتری نیست که بتواند در مرکز میدان جنگ خیلی زیاد دوام بیاورد. او راهی برای فرار از موقعیت‌های حساس نیز ندارد. او بیشتر از هر کاراکتر دیگر وابسته به تیم خود است.
• Lifeline می‌تواند خیلی سری از بسته‌های کمکی استفاده کند.

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات