اطلاعات فصل ۲ Apex Legends در رویداد بازی EA مشخص می شود

اطلاعات فصل ۲ Apex Legends در رویداد بازی EA مشخص می شود

پیمان ادیب ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ دیدگاه ها

در حال نزدیک شدن به رویداد بازی EA در نمایشگاه E3 2019 هستیم و قرار است اطلاعات بیشتری از فصل ۲ بازی Apex Legends قرار گیرد. با گیمر همراه باشید.

 

اطلاعات فصل ۲ Apex Legends در رویداد بازی EA مشخص می شود

به تازگی در آخرین اعلامیه EA از میزان درآمد خود از بازی ها، صحبت هایی در مورد بازی محبوب این کمپانی یعنی Apex Legends به میان آمد. این بازی که به سبک Battle Royale طراحی شده است در نمایگشاه آینده E3 2019 نیز خواهد بود.

قرار است در این نمایگشاه اطلاعات فصل دوم این بازی در اختیار علاقه مندان قرار گیرد. همانطور که می دانید، بازی Apex Legends پس از انتشار توانسته است تا بازیکنان زیادی را به سمت خود بکشاند و رکورد جدید را از لحاظ تعداد بازیکن برای خود ثبت کند. این بازی موفق شده بود تا در عرض ۲ ماه بیش از ۵۰ میلیون بازیکن داشته باشد.


بیشتر بدانید: احتمال عرضه Apex Legends برای Nintendo Switch


CEO کمپانی EA یعنی Andrew Wilson در این باره گفته است:

ما هنوز در مراحل آغازین یک سفر هیجان انگیز با Apex Legends هستیم و ما خوشبینانه به این قضیه نگاه می کنیم که اطلاعات بیشتری از این بازی را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. ما قصد داریم تا اولین اطلاعات از فصل دوم این بازی را در EA Play در ۱۷ الی ۱۹ خرداد منتشر کنیم.

این رویداد جدید ماه قبل معرفی شده است که از برنامه های EA برای نمایشگاه E3 2019 خواهد بود.

معرفی فصل دوم Apex Legends در رویداد بازی EA

معرفی فصل دوم Apex Legends در رویداد بازی EA

اگر این خبر شما را هیجان زده نمی کند باید به شما بگوییم که هم اکنون EA در حال مذاکره برای آوردن این بازی به موبایل است. Blake Jorgensen مدیرعامل EA در این باره گفته است:

ما در حال مذاکراتی هستیم تا این که بازی محبوب Apex Legends را هم برای کشور چین بیاوریم هم نسخه موبایل این بازی را منتشر کنیم. اگر در آینده به نتیجه ای رسیدیم شما را در جریان خواهیم گذاشت.

بازی Apex Legends رایگان بوده و هم اکنون برای کنسول های PS4، Xbox One و PC قابل دسترسی و دانلود می باشد.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها