انتشار نسخه بتای مجموعه Halo: The Master Chief به تاخیر افتاد

انتشار نسخه بتای مجموعه Halo: The Master Chief به تاخیر افتاد

پیمان ادیب ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

مجموعه Halo: The Master Chief قرار است برای PC منتشر شود ولی به نظر می رسد نسخه بتای بازی به دلایلی دیرتر از آنچه گفته شده منتشر می شود. با گیمر همراه باشید.

 

انتشار نسخه بتای مجموعه Halo: The Master Chief به تاخیر افتاد

سری بازی های Halo، جزو بازی های اختصاصی برای کنسول Xbox هستند. این بازی ها که به کمک کمپانی ۳۴۳ Industries ساخته و منتشر شده است، دارای یک داستان و گیم پلی علمی و تخیلی می باشد.

شما در این بازی باید در نقش انسان ها در برابر جنگ های بین ستاره ای که اتفاق می افتد با آدم فضایی ها مبارزه کنید، آدم فضایی ها در این بازی با هم متحد شده اند که در بازی به نام Covenant شناخته می شود.

سازندگان بازی حدودا ماه پیش گفته بودند که قرار است اولین نسخه از بازی برای بازیکنان در این ماه منتشر شود، Brian Jarrard که کارگردان انجمن بازی Halo در ۳۴۳ Industries می باشد در این باره گفته بود:

«اگر همه چیز مثل برنامه ریزی که داشته ایم پیش رود، بازی در زمان مشخص شده منتشر خواهد شد.»

همچنین او در توئیت دیروز خود به این مطلب اشاره کرد که:

«خب این توئیتی که می نویسم چیز تازه ای نیست، پروژه ای که در دست داریم از آجه که فکرش را می کردیم پیچیده تر است. اگر بخواهم در این مورد با شما شفاف تر صحبت کنم باید بگویم که بعضی وقت ها چیز ها طبق برنامه ریزی قبلی پیش نمی روند. متاسفانه ما مجبور شده ایم به دلایلی انتشار این سری بازی ها را به تعویق بیندازیم. در آینده اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر خواهیم کرد.»


بیشتر بدانید: بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال نخواهد بود


ما فعلا از یک زمان مشخص برای انتشار بازی خبر نداریم ولی می توانیم بگوییم که به ترتیب انتشار اولین بازی Halo: Reach خواهد بود و افرادی که عضوی از Halo Insider هستند می توانند به بازی زودتر از بقیه دسترسی داشته باشند. احتمال می رود که این بازی تا پایان امسال منتشر شود.

مجموعه Halo: The Master Chief برای اولین بار در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴ برای کنسول Xbox One منتشر شده بود.

منبع:

VideoGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات