تاریخ اکران فیلم Tom & Jerry مشخص شد

تاریخ اکران فیلم Tom & Jerry مشخص شد

امیر پورمحمد ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ دیدگاه ها

نگاهی به اطلاعات جدید منتشره  در مورد فیلم لایو اکشن تام و جری (Tom & Jerry). با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ اکران فیلم Tom & Jerry مشخص شد

چند ماه قبل بود که اولین خبر ساخته شدن فیلمی لایو اکشن بر اساس انیمیشن محبوب تام و جری منتشر شد. چندی پیش نیز لیستی کوتاه از بازیگر احتمالی نقش اول این فیلم اعلام گردید. پس از انتشار تمام این اخبار تنها سؤالی که ذهن طرفداران را به خود مشغول کرده بود، تاریخ اکران و حتی شروع فیلم برداری این اثر بود.


بیشتر بدانید: فیلم لایو اکشن Tom & Jerry ساخته می شود


از همین رو سایت ددلاین (Deadline) در مصاحبه ای که با عوامل سازنده این فیلم در کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) داشت اعلام کرد این کمپانی به صورت رسمی تاریخ اکران فیلم تام و جری را منتشر کرده است. این فیلم لایو اکشن که تلفیقی از صحنه های گرافیکی خواهد بود برای اکران در تاریخ ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است.

فیلم,سینما,فیلم جدید,فیلم لایو اکشن,فیلم تام و جری,فیلم لایو اکشن تام و جری ساخته می شود,فیلم سینمایی تام و جری,جنیفر لارنس در فیلم تام و جری,آخرین فیلم جنیفر لارنس,زودی داچ در فیلم تام و جری,بازیگران فیلم تام و جری, Tom & Jerry, Warner Bros, Jennifer Lawrence, Zoey Deutch

جنیفر لارنس در فیلم تام و جری

علاوه بر این در این مصاحبه اعلام شد خان جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) نیز وارد لیست کوتاه نقش اول این فیلم شده است. از سایر نامزد های این نقش می توان به زوئی داچ (Zoey Deutch) و اولیویا کوک (Olivia Cooke) اشاره کرد.


بیشتر بخوانید:

دنباله فیلم Jumanji ساخته می شود

چه کسانی تانوس را شکست خوتهند داد؟

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها