قسمت چند نفره به بازی Dragon Age اضافه خواهد شد

قسمت چند نفره به بازی Dragon Age اضافه خواهد شد

پیمان ادیب ۲۱ دی ۱۳۹۷ دیدگاه ها

قرار است کمپانی BioWare در سال جدید نسخه جدیدی از بازی Dragon Age را برای علاقه مندان به این سری بازی عرضه کند. با گیمر همراه باشید.

قسمت چند نفره به بازی Dragon Age اضافه خواهد شد

در The Game Awards 2018 امسال کمپانی BioWare از انتشار نسخه جدیدی از بازی Dragon Age رونمایی کرد. تا به الآن هیچ عنوان خاصی برای این بازی انتخاب نشده است ولی طبق برخی خبر ها در مورد این بازی، قسمت چند نفره قرار است به این بازی اضافه شود.

کمپانی BioWare در یکی از سایت های استخدام برنامه نویسان و متخصص سیستم های کامپیوتری تبلیغی برای استخدام افراد آشنا به قسمت چند نفره بازی و راه اندازی این قسمت گذاشته بود که با توجه به این مطلب می توان متوجه شد که این کمپانی به دنبال اضافه کردن قسمت چند نفره به بازی Dragon Age است.

در تبلیغی که این کمپانی قرار داده بود درمورد توانایی های افراد مناسب صحبت شده که یکی از ویژگی های این افراد باید این باشد:

  • تجربه در ساخت بازی های چند نفره

بیشتر بدانید: TGA 2018: معرفی Dargon Age 4 توسط BioWare


با توجه به این که این کمپانی فعلا در حال ساخت بازی دیگری نیست و قرار است تقریبا ۲ ماه بعد بازی جدید Anthem را روانه بازار کند، می توان احتمال داد که این کمپانی به دنبال استخدام افرادی ماهر در ساخت قسمت چند نفره برای بازی Dragon Age است.

در سری های قبل تر این بازی یعنی Dragon Age: Inquistion که در سال ۲۰۱۴ مننتشر شده هم شاهد وجود قسمت چند نفره بازی بودیم پس هیچ جای تعجبی وجود ندارد که این کمپانی به دنبال اضافه کردن قسمت چند نفره به بازی جدید این سری باشد.


بیشتر بخوانید:

TGA 2018: معرفی Dargon Age 4 توسط BioWare

سیستم مورد نیاز بازی Anthem

TGA 2018: تریلر معرفی بازی Pathless منتشر شد

TGA 2018:معرفی Warframe برای Nintendo Switch

TGA 2018: تریلر جدید Anthem منتشر شد

منبع:

MP1st

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها