تعداد کاربران بازی Fortnite به ۲۰۰ میلیون نفر رسید

تعداد کاربران بازی Fortnite به ۲۰۰ میلیون نفر رسید

احمد هاتفی ۰۸ آذر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

استودیو Epic Games در جدیدترین آمار بازی فورتنایت تایید کرده است که این عنوان به ۲۰۰ میلیون کاربر فعال رسیده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

تعداد کاربران بازی Fortnite به ۲۰۰ میلیون نفر رسید

فورتنایت یکی از عناوین انقلابی صنعت گیم می باشد که طی این مدتی که منتشر شده توانسته بسیاری از رکوردها را جابجا کند و حال شاهد رشد چشمگیر این بازی هستیم.

استودیو اپیک گیمز در ماه ژوئن (خرداد/تیر) بود که اعلام کرده بود تعداد بازیکنان این بازی به ۱۲۵ میلیون نفر رسیده است. حال طبق جدیدترین اخبار بازی و پس از گذشت ۶ ماه، میزان کاربران بازی فورتنایت به رقم جدیدی رسیده است.

Battle Royale٬ Epic Games٬ Fortnite٬ Fortnite Battle Roayle٬ Fortnite Update٬ اپدیت جدید فورتنایت٬ اپدیت فورتنایت٬ اموزش فورتنایت

Fortnite

طبق آمار جدید، استودیو Epic Games از طریق وال استریت ژورنال تایید کرده است که تعداد بازیکنان بازی فورتنایت به ۲۰۰ میلیون نفر رسیده است که شاهد رشد ۶۰ درصدی در طول ۶ ماه هستیم. همچنین اعلام شده است که تعداد بازیکنانی که به‌صورت همزمان در حال تجربه‌ ی بازی بوده‌ اند، در بیشترین مقدار به رقم ۸.۳ میلیون نفر رسیده است.

بهترین حالت مربوط به ماه ژوئن می باشد که ۴.۳ میلیون نفر به‌ صورت همزمان در حال تجربه‌ ی Fortnite بوده‌ اند.

در اینآمار اعلام نشده است که چه تعداد از کاربران مربوط به بخش بتل رویال می شوند. خبر دیگر در مورد این بازی این که آپدیت جدیدی به تازگی دریافت کرده است که یک اسلحه و یک حالت جدید به همراه دارد.

 

 


بیشتر بخوانید:

قابلیت Cross-Play بازی فورتنایت بین PS4 و سایر پلتفرم‌ها بصورت آزمایشی راه‌اندازی شد

تاریخ شروع فصل ششم بازی Fortnite

آپدیت ۵.۴۱ بازی Fortnite منتشر شد

Pax West 2018: حالت جدید بازی Fortnite معرفی شد

نقد و بررسی بازی Fortnite – بتل رویال کارتونی

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات