نمرات بازی Darksiders 3 مشخص شد

نمرات بازی Darksiders 3 مشخص شد

احمد هاتفی ۰۸ آذر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

بالاخره پس از مدتی نسبتا طولانی، قسمت سوم مجموعه Darksiders منتشر شده و نمرات آن خبر از یک نسخه نسبتا خوب می دهند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

نمرات بازی Darksiders 3 مشخص شد

Darksiders III

Darksiders 3 , Darksiders , THQ Nordic , Metacritic , Hack and Slash , تاریخ انتشار بازی Darksiders 3 , داستان بازی Darksiders 3

Darksiders 3

دارک سایدرز کار خود را از سال ۲۰۱۰ آغاز کرده و توانسته طی این سال به یکی از عناوین محبوب سشبک هک اند اسلش تبدیل شود. به دنبال نسخه اول این مجموعه که بسیار موفق ظاهر شد، در سال ۲۰۱۲ قسمت دوم منتشر شده که چندان موفق نبود و نتوانست انتظارات کاربران را برآورده کند.

کمپانی THQ پس از مدتی منحل شد و کمپانی نوردیک گیمز حقوق ساخت بازی Darksiders را خریداری کرد. Nordic Games که امروزه با نام THQ Nordic شناخته می‌ شود، پس از گذشت مدتی دستور ساخت نسخه سوم را صادر کرد و حال شاهد انتشار این بازی هستیم.

داستان این نسخه در موازات قسمت های قبلی می باشد با این تفاوت که این بار شخصیت اصلی مونث می باشد و Fury نام دارد.

Darksiders 3 , Darksiders , THQ Nordic , Metacritic , Hack and Slash , تاریخ انتشار بازی Darksiders 3 , داستان بازی Darksiders 3

Darksiders 3

او موظف شده تا تعادل را به دنیا بازگرداند و به مصاف هفت گناه اصلی برود. Fury دارای شمشیرهای بلندی است که از طریق آن ها می تواند از راه نسبتا دور به دشمنان ضربه وارد کند.

در این مطلب نگاهی خواهیم کرد به نقدها و نمراتی که از سوی وب سایت های معروف دنیا به بازی Darksiders 3 داده شده اند و سپس متاکریتیک آن را اعلام می کنیم.

  • وبسایت Game Informer: نمره ۸ از ۱۰

طراحی جهان، گشت و گذار فیوری در آن، پازل‌ های هرچند محدود بازی و مخصوصا مبارزات همگی طراحی بسیار خوبی دارند. با این حال مشکل اصلی بازی، این است که کمی قدیمی به نظر می‌ رسد ولی در مجموع نقاط قوت Darksiders 3 بر نقاط ضعف آن غلبه می‌ کنند.

  • وبسایت IGN: نمره ۷ از ۱۰

Darksiders III تجربه‌ ای است که در لا به‌ لای تعداد زیاد بازی‌ های پیچیده و جهان‌ باز این روز‌ها، می‌ توان از سادگی آن لذت برد. البته منظور از سادگی، راحت بودن مبارزات یا باس فایت‌ های بازی نیست و این بخش‌ های بازی گاهی می‌ توانند شما را به چالش بکشند.

منظور از سادگی، این است که با یک بازی سرراست طرف هستیم که می‌ توان از تجربه اکشنی که ارائه می‌ کند لذت زیادی برد. با این حال بدون شک اگر بازی یک سری المان‌ های جدید داشت که باعث می‌ شد تا حس و حال مدرن‌ تری داشته باشد، میشد لذت بیشتری از آن برد.

Darksiders 3 , Darksiders , THQ Nordic , Metacritic , Hack and Slash , تاریخ انتشار بازی Darksiders 3 , داستان بازی Darksiders 3

Darksiders 3

  • وبسایت GamesRadar: نمره ۷ از ۱۰

طرفداران قدیمی مجموعه بدون شک از تجربه Darksiders 3 لذت زیادی خواهند برد و مبارزات بازی هم واقعا عالی هستند. با این حال مشکل اصلی بازی، ایراد‌های فنی متعدد آن است که جنبه‌ های مثبتش را هم تحت‌ الشعاع قرار می‌ دهد.

  • وبسایت GameSpot : نمره ۴ از ۱۰

در Darksiders 3 می‌ توان نشانه‌ هایی از یک بازی خوب را پیدا کرد که البته زیر خرواری از مشکلات مدفون شده‌ اند. مبارزات بازی شاید در نبرد‌های یک در برابر یک در محیط‌ های باز کمی جذاب باشند، اما جدا از آن به دلیل مشکلاتی در دوربین و سیستم قفل کردن روی دشمنان، آزاردهنده می‌ شوند.

همچنین سیستم پیشرفت بازی هم بسیار ساده و خطی است و باعث می‌ شود تا پس از مدتی مبارزات آن تکراری شوند. مشکلات فنی متعدد، ضعیف بودن پازل‌ ها و بخش‌ های پلتفرمر بازی و همچنین جذاب نبودن محیط‌ های بازی هم دیگر مشکلاتی هستند که Darksiders 3 با آن‌ ها دست و پنجه نرم می‌ کند.

 

میانگین نمرات بازی Darksiders 3

  • متاکریتیک: ۷۳
  • اوپن کریتیک: ۶۹

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: پس زمینه داستانی بازی Darksiders 3

زمان لازم برای به پایان رساندن بازی Darksiders 3 مشخص شد

ویدیو: تریلر بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council

گیمزکام ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Darksiders 3

ویدیو: تریلر پیشرفت گرافیک و گیم‌پلی بازی Darksiders 3

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها