Hugh Jackman: این هفته غافل گیر خواهید شد

Hugh Jackman: این هفته غافل گیر خواهید شد

امیر پورمحمد ۰۶ آذر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

امکان بازگشت آقای هیو جکمن (Hugh Jackman) به سری فیلم های مردان ایکس (X-Men) وجود دارد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

هر چند سال پیش پس از اکران فیلم متفاوت و تحسین شده لوگان (Logan)، آقای هیو جکمن بازیگر نقش ولورین (Wolverine) که بیش از یک دهه است این نقش را ایفا می کند به صورت رسمی اعلام کرد که چنگال هایش را کنار گذاشته و علاقه ای به بازی در نقش ولورین را ندارد اما طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) همچنان امید وار هستند که آقای هیو جکمن به صورت معجزه آسای به فیلم بازگردد.

 

این امید ها و آرزو های طرفداران چند بود که به فراموشی سپرده شده بود تا این که همین هفته آقای جکمن طی توییتی اعلام کرد خبر های مرموز و اسرار آمیزی از سوی وی در راه است. وی در توییت خود از حضورش در برنامه  The Today Show این هفته  خبر داد و در مورد خبر مرموزش نوشته نوشت:

«در برنامه The Today Show این پنجشنبه منتظرتان هستیم. باید بگویم یک خبر فوق علاوه نیز برایتان دارم.»

 

در فیلم تبلیغاتی برنامه The Today Show نیز که چندی پیش از شبکه های اجتماعی مربوط به این برنامه منتشر شده است مجری برنامه در مورد اتفاقات این هفته برنامه این گونه اظهار نظر کرده است:

«این هفته آقای هیو جکمن همراهمان خواهند بود و باید بگویم آقای جکمن خبری بزرگ به همراه خواهند داشت. نمی توانم در مورد این خبر چیزی بگویم ولی مطمئن باشید ارزش صبر کردن را خواهد داشت.»

سینما,فیلم,فیلم جدید,هیو جکمن,هیو جکمن در نقش ولورین,بازیگران فیلم لوگان,بازگشت هیو جکمن به فیلم ولورین,بازگشت هیو جکمن به نقش ولورین,جدید ترین فیلم هیو جکمن,هیو جکمن در فیلم لوگان,هیو جکمن در برنامه ,The Today Show Hugh Jackman, X-Men, Logan

هرچند تمام جنجال های خبری که توسط این شبکه بر پا شده است به نوعی به بازگشت آقای جکمن برای بازی در نقش ولورین اشاره دارند ولی باید کمی منطقی بود. آقای جکمن تا به حال در چندین و چندین جا به صورت رسمی اعلام کرده است که به هیچ عنوان علاقه ای به بازی در این نقش را ندارد.

 

چندی پیش آقای هیو جکمن طی مصاحبه خبری که با وی در مورد فیلم ددپول (Deadpool) شده بود این گونه در مورد بازگشت خود به سری فیلم هالی مردان ایکس گفتند:

«وقتی فیلم ددپول را تماشا کردم با خود گفتم وای چه فیلم جالبی. در این موقع بود که با خودم در مورد برگشت به سری فیلم های مردان ایکس فکر می کردم که این قضیه به ذهنم رسید. تصور کنید که شما در یک مهمانی یک ساعت و نیم است که دارید می رقصید و دقیقاً زمان آن است که رقصیدن را متوقف کنید و استراحت کنید.اگر بیشتر به رقصیدن ادامه دهید آن موقع است که همه چیز خراب می شود. در راه بازگشت به خانه دوستتان با شما تماس می گیرد و می گوید آهنگ مورد علاقه تان را در مهمانی پخش کرده اند، آیا به مهمانی باز می گردید. مسلماً نه»

با توجه به این گفته های آقای جکمن احتمال بازگشت وی به فیلم های ایکس من و ایفای نقش ولورین چیزی نزدیک به صفر است و باید گفت تمام این سر و صدا ها چیزی جز یک جنجال تبلیغاتی نیست. به هر حال آقای جکمن این هفته خبری مهم برای طرفدارانش دارد. حال باید تا پنجشنبه صبر کرد تا دید این خبر مهم چیست.

 

 


بیشتر بخوانید:

فیلم Logan به آکادمی اسکار فرستاده شد

موشکافی فیلم Logan

نگاهی نزدیک به فیلم Logan – لوگان

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها