سقوط باورنکردنی قیمت Fallout 76

سقوط باورنکردنی قیمت Fallout 76

پیمان ادیب ۰۴ آذر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

پس از گذشت نزدیک به ۱۰ روز از انتشار بازی Fallout 76، قروشندگان این بازی مجبور به کاهش قیمت ها تا ۵۰ درصد شده اند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

سقوط باورنکردنی قیمت Fallout 76

بازی Fallout 76 در فروش اول هفته خود، خوب عمل نکرده و به دلیل انتقادات زیاد از بازی، کمپانی منتشر کننده بازی مجبور به کاهش قیمت ها شده که این کار باعث پشیمانی بسیاری از خریداران این بازی در اوایل انتشار شده است. Fallout 76 اولین سری از بازی های Fallout است که به دلیل تمرکز بر روی قسمت چند نفره بازی و نبودن قسمت تک نفره جداب، خود را متمایز کرده است.

انتقادات شدید و بی رحم نسبت به این بازی باعث شده تا این بازی در سایت های Metacritic و Opencritic نمره متوسط ۵۰ را به خود اختصاص دهد. بیشتر انتقادات نسبت به قسمت چند نفره بازی است.

این انتقادات شدید همچنین باعث شده که قیمت Fallout 76 در تمامی مناطق افت چشم گیری داشته باشد. برای مثال در سایت Amazon به قیمت ۳۴.۹۹ دلار عرضه می شود که کاهش ۴۲ درصدی نسبت به اولین روزهای فروش خود دارد. اگر این بازی را با دو بازی Hitman 2 و Spyro Reignited Trilogy که همزمان با Fallout 76 عرضه شده اند، مقایسه کنیم متوجه می شویم که این دو بازی افت چشم گیری نسبت به روز های اول فروش خود نداشته اند.

ما این کاهش قیمت را می توانیم در Amazon کشور آلمان نیز مشاهده کنیم که بازی به قیمت ۲۹.۹۹ یورو عرضه می شود که بیشترین شیب تند کاهش قیمت ها را در بین بازی ها دارد. فروشگاه اینترنتی Saturn در آلمان نیز بازی را در بازه ای به قیمت ۶۱.۹۹ و ۲۹.۹۹ یورو عرضه می کند که نشان از کاهش ۵۰ درصدی قیمت بازی دارد. یکی از فروشگاه های اینترنتی در انگلیس نیز بازی را به قیمت ۲۶.۹۵ پوند به قروش می رساند.

Fallout 76 از طریق Steam قابل دسترسی نیست ولی در فروشگاه های PlayStation Store و Xbox Live Store باکاهش ۳۳ درصدی قیمت در جمعه سیاه مواجه شد که تا با الآن نیز ادامه دارد. هنوز هم مشخص نیست که چرا Bethesda قیمت این بازی را به شدت پایین آورده است.

این بازی در تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) برای ۳ پلتفرم PC، Xbox One و PS4 منتشر شده است.

 


بیشتر بخوانید:

جزئیات اولین آپدیت Fallout 76

گیمزکام ۲۰۱۸: باندل Xbox One X بازی Fallout 76 معرفی شد

ویدیو: تعامل با دیگران در بازی Fallout 76

ویدیو: گیم‌پلی شخصیت Nero در بازی Devil May Cry 5

ویدیو: نقشه‌های جدید بازی Black Ops 4 لو رفتند

منبع:

gearnuke

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها