میزان فروش هفته اول Assassin’s Creed Odyssey

میزان فروش هفته اول Assassin’s Creed Odyssey

پیمان ادیب ۲۸ آبان ۱۳۹۷ دیدگاه ها

پس از گذشت بیش از یک ماه از انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey، میزان فروش این بازی در هفته ی اول منتشر شده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

میزان فروش هفته اول Assassin’s Creed Odyssey

بازی سبک اکشن و نقش آفرینی Assassin’s Creed Odyssey که توسط کمپانی Ubisoft منتشر شده بود، در هفته اول از فروش خود، ۱,۴۰۱,۴۰۵ نسخه از این بازی را توانسته به فروش برساند.

فروش این بازی برای کنسول بازی PS4 به تعداد ۱,۰۱۵,۵۷۲ (۷۲ درصد کل فروش)،برای کنسول Xbox One به تعداد ۳۶۶,۳۴۴ (۲۶ درصد کل فروش) و همچنین برای PC، به تعداد ۱۹,۴۸۹ (۲ درصد کل فروش) بوده است.یعنی بهترین فروش این بازی با اختلاف زیاد در کنسول PS4 بوده است.

با توجه به موقعیت جغرافیایی، این بازی بهترین فروش خود را در آمریکا با ۵۷۵,۴۵۱ نسخه (۴۱درصد کل فروش)، ۵۳۳,۲۷۹ نسخه در اروپا (۳۸درصد کل فروش) و در ژاپن به تعداد ۴۶,۹۴۹ نسخه (۳درصد کل فروش) به ثبت رسانده است.همچنین در اروپا، ۷۵,۲۵۹ نسخه در انگلیس،۱۱۷,۶۰۲ نسخه در آلمان و ۹۹,۷۱۴ نسخه در فرانسه به فروش رسیده است.

با توجه به فروش سال پیش Assassin’s Creed Origins به تعداد ۱,۵۲۲,۴۲۰ نسخه، این مقدار فروش در هفته ی اول نسبت به سال قبل ۸ درصد افت داشته که برای کنسول های بازی PS4 و Xbox One  به ترتیب ۱۸,۸۲۴ و ۹۷,۷۱۷ نسخه و  برای PC به تعداد ۴,۴۷۴ نسخه بوده است.

 


بیشتر بخوانید:

آپدیت ۱.۰۷ Assassin’s Creed Odyssey

ویدیو: تریلر هنگام عرضه بازی Assassin’s Creed Odyssey

بازی Assassin’s Creed: Odyssey گلد شد

سیستم مورد نیاز Assassin’s Creed: Odyssey

گیمزکام ۲۰۱۸: معرفی دو شخصیت بازی Assassin’s Creed: Odyssey

 

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها