تاریخ انتشار بازی Anthem

تاریخ انتشار بازی Anthem

پویا سیف دوست ۲۶ آبان ۱۳۹۷ دیدگاه ها

با اینکه کمپانی EA بیشتر هدفش مالی می باشد، ولی به نظر می رسد که جدیدا این نقطه ضعف را کنار گذاشته و بازی Anthem را بدون پرداخت های درون بازی منتشر خواهد کرد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

بسیاری از طرفداران کمپانی Electronic Arts بدلیل پولی کردن همه چیز در بازی ها، از علاقه افتادند و همین باعث شد تا این استودیو تصمیم بگیرد که عرضه بازی Anthem را بدون لوت باکس ها انجام دهد. این تغییر فرمول مطمئنا به نفع EA خواهد بود چون تقریبا همه بازیکنان خواستار حذف پرداخت های درون بازی بودند.

EA, Anthem, انثم, تاریخ, Electronic Arts, Release Date, تاریخ انتشار بازی ها, تاریخ انتشار گیم ها, تاریخ عرضه گیم ها, تاریخ عرضه بازی Anthem, تاریخ انتشار بازی Anthem, بازی های سال 2019, گیم های سال 2019

تاریخ انتشار بازی Anthem

بازی Anthem آنطور که پیداست کمی به سری بازی Destiny شبیه بوده و حتی با وجود محیط های گوناگون با شرایط جوی متفاوت، شاید بتواند بهتر از آن هم عمل کند.

 

Anthem در تاریخ ۲۲ ماه February سال ۲۰۱۹ برابر با ۳ اسفند در سراسر جهان عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که بازی به سه پلتفرم اصلی انتشار خواهد یافت.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات