لیست بازیگران احتمالی قسمت دوم فیلم Willy Wonka منتشر شد

لیست بازیگران احتمالی قسمت دوم فیلم Willy Wonka منتشر شد

امیر پورمحمد ۱۹ آبان ۱۳۹۷ دیدگاه ها

نگاهی به لیست منتشره از سوی کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) برای بازیگران احتمالی فیلم ویلی وانکا (Willy Wonka). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

چندی پیش خبری مبنی بر ساخت قسمت دوم فیلم ویلی وانکا و کارخانه شکلات سازی منتشر شد. آقای دیوید هیمن (David Heyman) کارگردان سری فیلم های هری پاتر (Harry Potter) نیز به کارگردانی این فیلم انتخاب شده است. از قرار معلوم داستان این فیلم نیز در مورد زادگاه و اوریجن شخصیت ویلی وانکا خواهد بود.

 

اما تا کنون هیچ خبری از بازی گر شخصیت اصلی فیلم منتشر نشده است. فیلم ریبوت اصلی که آقای جانی دپ در آن حضور داشت توانست بسیاری از طرفداران را رازی کند اما اکنون با انتشار لیستی از بازیگران احتمالی این فیلم توسط کمپانی برادران وارنر، عدم حضور آقای جانی دپ در فیلم به صورت رسمی اعلام شد.

سینما,فیلم,فیلم جدید,تاریخ اکران فیلم ویلی وانکا,داستان فیلم ویلی وانکا,بازیگران فیلم ویلی وانکا,چارلی و کارخانه شکلات سازی دو,بازیگران احتمالی فیلم ویلی وانکا,بازیگران فیلم ویلی وانکا, Willy Wonka, Ryan Gosling, Ezra Miller, Donald Glover

این لیست بلند بالا که حاوی بیش از بیست بازیگر است چندی پیش منتشر شده است. از بازی گران معروف که احتمال حضورشان در این فیلم وجود دارد می توان به رایان کسلینگ (Ryan Gosling)، ازرا میلر (Ezra Miller) و دونالد گلاور (Donald Glover) اشاره کرد. البته تا زمان شروع مصاحبه برای انتخاب فرد مناسب برای این نقش زمان بسیار مانده است و به احتمال زیاد فیلم تا سال ۲۰۱۹ شروع به فیلمبرداری نشود.

زمان مشخصی برای اکران این فیلم در نظر گرفته نشده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

پیش در آمد فیلم Willy Wonka ساخته خواهد شد

انتشار تصاویری جدید از فیلم Captain Marvel

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها