ریبوت انیمیشن Shrek ساخته می شود

ریبوت انیمیشن Shrek ساخته می شود

امیر پورمحمد ۱۸ آبان ۱۳۹۷ دیدگاه ها

دو فیلم شرک (Shrek) و گربه چکمه پوش (Puss in Boots) پس از سال ها ریبوت می شوند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

چندی پیش خبر از نو ساخته شدن دو انیمیشن گربه چکمه پوش و شرک در فضای مجازی منتشر شد. در آخرین آپدیت خبری نیز مشخص شد کمپانی سازنده انیمیشن محبوب من نفرت انگیز (Despicable Me) یعنی کمپانی ایلومینیشن اینترتینمنت (Illumination Entertainment) برای ساخت این دو ریبوت انتخاب شده است.

 

این کمپانی مأموریت یافته است تا با یافتن داستان های جدید به همراه حفظ شکل و شمایل انیمیشن اصلی، این دو انیمیشن محبوب را که نسل های قدیمی سینما دوستان را در بچگی سرگرم کرده اند باری دیگر از نو بسازد. البته در این میان ذکر این نکته که انیمیشن اصلی با پشتوانه ای از دوبلر ها همچون مایک مایر (Mike Myers)، ادی مورفی (Eddie Murphy) و آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) توانست محبوبیت خود را جلب کند ضروری است. در نتیجه انتظار می رود انیمیشن های ریبوت شده نیز از دوبلر های سلبرتی بهره ببرند.

سینما,فیلم,انیمیشن جدید,تاریخ اکران انیمیشن شرک شش,داستان انیمیشن شرک,قسمت جدید شرک,انیمیشن شرک ریبوت می شود,شرک 2018,جدید ترین قسمت انیمیشن شرک,انیمیشن های جدید,دوبلر های انیمیشن شرک,من نفرت انگیز و شرک, Puss in Boots, Shrek, Eddie Murphy, Mike Myers

کریس ملداندری (Chris Meledandri) کارگردان مجموعه در مصاحبه ای که از وی توسط سایت ورایتی (Variety) صورت گرفته است در مورد بازگرداندن گروه دوبلاژ نسخه های اصلی این گونه می گوید:

«وقتی به اجرای گروه دوبلاژ در نسخه های اصلی نگاه می کنیم، متوجه می شویم کار آن ها بی نظیر بوده است. زمانی نیز که من خود را در نقش کارگردان مجموعه می بینم، وظیفه خود میدانم تا آن گروه بی نظیر را باری دیگر دور هم جمع کنم. من به شخصه دوست دارم این قسمت نه تنها به عنوان یک ریبوت در نظر گرفته شود بلکه به نوعی یک دنباله بدون تغییر برای مجموعه نیز محسوب شود.»

 

با توجه به سخنان آقای ملداندری، انتظار می رود در آینده ای نزدیک دعوت نامه ای به تمام سلبریتی های حاضر در گروه دوبلاژ نسخه های اصلی فرستاده شود.

تا به حال هیچ خبری مبنی بر زمان شروع ساخت و یا اکران این انیمیشن منتشر نشده است. حتی اخباری از لغو ساخت این انیمیشن نیز به گوش می رسد.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: تریلر جدید انیمیشن Despicable Me 3

ویدیو: تریلر انیمیشن Despicable Me 3

منبع:

Variety

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات