آسمان چارت انگلستان همچنان قرمز است

آسمان چارت انگلستان همچنان قرمز است

احمد هاتفی ۱۸ آبان ۱۳۹۷ دیدگاه ها

عنوان Red Dead Redemption 2 در دومین هفته انتشارش توانسته صدر چارت بازی های پرفروش هفتگی کشور انگلستان را حفظ کند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Red Dead Redemption 2 ماه ها قب از انتشارش سر و صدای بسیاری بپا کرده بود و همه گیمرها بدون استثنا منتظر این غول صنعت گیم بودند. بالاخره این بازی در ۴ آبان ماه منتشر شد و توانست رکورد بهترین افتتحایه بین عناوین سرگرمی را بشکند و همچنین در جدول هفتگی بازی های پرفروش انگلستان توانست صدرنشین شود.

حال این بازی دومین هفته عرضه اش را پشت سر می گذارد و بنا به آمار اعلام شده با اختلاف بسیار زیادی بازهم در صدر جدول ایستاده و فکر نکنم حالا حالاها قصد پایین آمدن داشته باشد!

Red Dead Redemption 2 , Assassin’s Creed: Odyssey٬ Call of Duty: Black Ops 4٬ FIFA 19٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی فیفا 19

UK Chart

بازی های Call of Duty: Black Ops 4، فیفا ۱۹ و Forza Horizon 4 رتبه های هفته گذشته خود را نیز حفظ کرده اند و به ترتیب در رده های دوم، سوم و چهارم قرار گرفته اند.

بازی Marvel’s Sider-Man این هفته یک رده صعود داشته و رده پنجم را بنام خود ثبت کرده است. Assassin’s Creed Odyssey با وجود عناوین جدید این هفته یک رده سقوط کرده است و به نیمه دوم جدول آمده است که در جایگاه ششم ایستاده است.

عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy این هفته با صعودی ۳ پله ای مقام هفتم را در اختیار گرفته و همچنان محبوب در بین جامعه گیمرها می باشد.

Red Dead Redemption 2 , Assassin’s Creed: Odyssey٬ Call of Duty: Black Ops 4٬ FIFA 19٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی فیفا 19

UK Chart

LEGO Harry Potter Collection جدیدترین محصول کمپانی Warner Bros می باشد که در اوالین هفته انتشارش توانسته رتبه هشتم را بنام خود ثبت کند و در رتبه بعد آن جدیدترین نسخه Football Manager ایستاده است. بازی Football Manager 2019 عنوانی در سبک فوتبال و شبیه ساز مربیگری می باشد که محصول کمپانی سگا است.

بازی Mario Kart 8 Deluxe که هفته پیش در رتبه ۱۲ قرار داشت این هفته دو پله صعود کرده و بازهم به جمع ۱۰ بازی پرفروش بازگشته است.

در ادامه می توانید لیست ۱۰ بازی پرفروش این هفته چارت کشور انگلستان را مشاهده کنید.

رتبه فعلیرتبه قبلینام بازی
۱۱Red Dead Redemption 2
۲۲Call of Duty: Black Ops 4
۳۳FIFA 19
۴۴Forza Horizon 4
۵↑ ۶Marvel’s Sider-Man
۶↓ ۵Assassin’s Creed Odyssey
۷↑ ۱۰Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
۸هفته اول عرضهLEGO Harry Potter Collection
۹هفته اول عرضهFootball Manager 2019
۱۰↑ ۱۲Mario Kart 8 Deluxe

 

 


بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز بازی Battlefield V

تخفیفات هفته سوم فروشگاه Xbox

ویدیو: تریلر هنگام عرضه بازی Hitman 2

معرفی کنترلر Panthera Evo کمپانی Razer

ویدیو: ریمستر بازی Warcraft 3 معرفی شد

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها