پیش در آمد فیلم Willy Wonka ساخته خواهد شد

پیش در آمد فیلم Willy Wonka ساخته خواهد شد

امیر پورمحمد ۱۷ آبان ۱۳۹۷ دیدگاه ها

فیلم جدیدی ویلی وانکا (Willy Wonka) داستان هایی جدید در مورد این شخصیت خواهد گفت. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

اطلاعات بیشتری در مورد آینده فیلم ویلی وانکا به دست آمده است. این فیلم که توسط کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) ساخته خواهد شد میزبان کارگردان سری فیلم های هری پاتر (Harry Potter)، یعنی آقای دیوید هیمن (David Heyman) خواهد بود.

 

در مصاحبه اخیری که با آقای هیمن صورت گرفته است وی به صورت رسمی اعلام کرد که این فیلم یک پیش در آمد و دنباله خواهد بود. این خبر بسیاری از طرفداران فیلم اصلی و ریبوت ساخته شده آن را به وجد آورد، زیرا که این فیلم تمام راز هایی را که باعث تبدیل ویلی وانکا به یک عاشق شکلات شده است را تحت پوشش قرار خواهد داد. در واقع این فیلم هر آنچه در گذشته این شخصیت نهفته است را آشکار خواهد کرد.

سینما,فیلم,فیلم جدید,تاریخ اکران فیلم ویلی وانکا,داستان فیلم کارخانه شکلات سازی,بازیگران فیلم کارخانه شکلات سازی,ریبوت فیلم کارخانه شکلاتی,بررسی شخصیت ویلی وانکا,قسمت دوم فیلم کارخانه شکلات سازی,چارلی و کارخانه شکلات سازی دو,آخرین فیلم جانی دپ, Willy Wonka, David Heyman, Pinocchio, Johnny Depp

 

علاوه بر این آقای هیمن به صورت رسمی اعلام کرد داستان این فیلم کاملاً پیش در آمد خواهد بود و هیچ خبری از ادامه قسمت اصلی در این فیلم نخواهد بود. وی در مصاحبه ای که صورت گرفت این گونه سخن گفته است:

«در حال حاضر در تلاشیم تا راهی برای داستان سرایی بیابیم. این فیلم یک دنباله نیست و باید آن را به نوعی یک پیش در آمد در نظر گرفت. چه اتفاقاتی افتاده است تا ویلی وانکا به آنچه در فیلم اصلی شاهد آن هستیم تبدیل شود؟ چرا او این بلیط های طلایی را پخش می کند؟ چرا او خود را از مردم قایم کرده است؟ چرا او این گونه رفتار می کند؟ خوب این ها تمام سؤالاتی است که قصد داریم در این فیلم پاسخ دهیم.»

چندی پیش نیز شایعاتی مبنی بر حضور پال کینگ (Paul King) کارگردان فیلم پدینگتون ها (Paddington) در فیلم وجود داشت ولی کمپانی برادران وارنر با تکیه بر این نکته که آقای پال در حال کارگردانی فیلم پینوکیو (Pinocchio) برای کمپانی دیزنی (Disney) است از احتمال پایین حضور وی در فیلم خبر داد.

 

در حال حاضر هیچ خبری از حضور بازیگر فیلم ریبوت یعنی آقای جانی دپ (Johnny Depp) در این فیلم نیست از سویی نیز شایعاتی مبنی بر عدم حضور آقای دپ در لیست منتخبان بازی در این نقش که از سوی کمپانی برادران وارنر منتشر شده است وجود دارد. در نتیجه احتمال می رود آقای دپ در این فیلم حضور نداشته باشد.

تا کنون تاریخی برای اکران این فیلم اعلام نشده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

فیلم اختصاصی Flash تا سال ۲۰۲۱ اکران نخواهد شد

Will Smith: فیلم های Bright 2 و Bad Boys 3 فیلم های بعدی من خواهند بود

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها