ویدیو: اسب‌های سوزان در بازی Red Dead Redemption 2

ویدیو: اسب‌های سوزان در بازی Red Dead Redemption 2

احمد هاتفی ۱۱ آبان ۱۳۹۷ دیدگاه ها

به تازگی گزارشاتی از بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده است که باگ عجیبی را نشان می دهد که می تواند اسب ها را به آتش بکشاند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

بازی Red Dead Redemption 2 هفته گذشته پس از کلی انتظار منتشر شد و به پر سر و صداترین بازی تاریخ تبدیل شد که توانست بزرگ ترین افتتاحیه بین عناوین سرگرمی را داشته باشد.

این عنوان دارای گرافیکی خیره کننده و داستانی زیبا است که باعث می شود درگیر بازی شوید و گذر زمان را حس نکنید. اما به تازگی گزارشاتی از بازی منتشر شده است که یک باگ عجیب و غریب را نشان می دهند.

 

در اصل این باگ در جاده ای در اطراف شهر «رودز» (Rhodes) قرار دارد و پر از نقاطی است که آتش نامرئی دارند و عبور اسب‌ ها از روی این نقاط باعث آتش گرفتن و سوختن حیوانات می‌ شود. البته طبق گزارش‌ های موجود، این مشکل فقط دامن‌ گیر اسب‌ ها نیست و حتی انسان‌ ها و سایر اشیاء (مثل درشکه‌ ها) نیز در برخورد با این نقاط آتش می‌ گیرند.

Gameplay٬ RDR 2٬ Red Dead Redemption٬ Red Dead Redemption 2٬ Rockstar Games٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی

Red Dead Redemption 2

به علت وجود این باگ، بسیاری از شخصیت‌ های غیرقابل بازی در این جاده سرگردان شده‌ اند و این موضوع در نهایت منجر به این شده تا در برخی نقاط، توده‌ ای از لاشه اسب‌ های سوخته ایجاد شود.

این باگ به قدری جالب است که برخی از بازیکنان اقدام به آپلود فیلم هایی از آن کرده اند و حتی در برخی از این ویدیوها شاهد صحنه های ترسناکی هستیم. همچنین با سوختن موجودات و وسایل در این جاده، گودال هایی ایجاد می شود که باعث می شود تمامی آن ها به درون زمین فرو بروند.

بازی رد دد ردمپشن ۲ در تاریخ ۴ آبان ماه منتشر شده بود و توانسته متای فوق العاده ۹۷ را بدست آورد. همچنین در ادامه می توانید ویدیوهای موجود از باگ جدید بازی Red Dead Redemption 2 را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

نقشه کامل بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

ویدیو: محتویات روز عرضه بازی Red Dead Redemption 2

احتمالا بازی Red Dead Redemption 2 دارای دو دیسک خواهد بود

ویدیو: تریلر هنگام عرضه بازی Red Dead Redemption 2

حجم دقیق بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها