طوفانی بنام Red Dead Redemption 2 در صدر چارت انگلستان

طوفانی بنام Red Dead Redemption 2 در صدر چارت انگلستان

احمد هاتفی ۱۰ آبان ۱۳۹۷ نظرات

بازی Red Dead Redemption 2 پس از سال ها انتظار بالاخره منتشر شده و در اولین هفته عرضه اش توانسته کولاکی بپا کند و با قدرت صدرت چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان را در اختیار بگیرد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Red Dead Redemption 2 همانطور که انتظار می رفت عنوانی عظیم با داستانی غنی هست که می تواند روزها شما را میخ کوب کند و اجازه ندهد حتی پلک بزنید. این بازی توانسته بزرگ ترین افتتاحیه را بین سرگرمی های تاریخ داشته باشد و رکوردی بی نظیر را ازآن خود کند.

در جدول بازی های پرفروش کشور انگلستان که هر هفته منتشر می شود، این بار شاهد صدرنشینی عنوان Red Dead Redemption 2 هستیم که فکر نکنم حالا حالاها قرار باشد این جایگاه را از دست بدهد.

Call of Duty: Black Ops 4 با انتشار بازی RDR 2 جایگاه هفته های گذشته اش را به این عنوان تقدیم کرده و با یک پله سقوط در رده دوم جدول این هفته ایستاده است.

Red Dead Redemption 2 , Assassin’s Creed: Odyssey٬ Call of Duty: Black Ops 4٬ FIFA 19٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬

UK Chart

بازی FIFA 19 هم این هفته یک پله سقوط داشته و رده سوم را بنام خود ثبت کرده است. عنوان Forza Horizon 4 این هفته با صعود یک پله ای در جایگاه چهارم بازی های پرفروش این هفته کشور انگلستان قرار گرفته است.

جدیدترین نسخه اسسینز کرید، یعنی بازی Assassin’s Creed Odyssey این هفته با افت رتبه همراه بوده و با سقوط دو پله ای نسبت به هفته پیش، رده پنجم را در اختیار دارد.

عنوان Spider-Man هم این هفته همراه با افت رتبه بوده و رتبه ۴ هفته پیشش را این هفته با دو پله سقوط به رده ششمی عوض کرده است.

Red Dead Redemption 2 , Assassin’s Creed: Odyssey٬ Call of Duty: Black Ops 4٬ FIFA 19٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬

UK Chart

LEGO DC Super-Villains جدیدترین عنوان لگویی است که هفته گذشته منتشر شده بود و حال در دومین هفته عرضه اش در رده هفتم قرار گرفته است. بازی Super Mario Party هم نسبت به هفته گذشته یک رده افت رتبه داشته و جایگاهی بهتر از هشتمی را در اختیار نگرفته است.

Shadow of the Tomb Raider این هفته توانسته صعود یک رتبه ای را تجربه کند و در رده نهم چارت بازی های پرفروش انگلستان بایستد. در رده دهم هم بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy قرار گرفته است که نسبت به هفته قبل سقوط یک رتبه ای داشته است.

 

در ادامه می توانید لیست بازی های پرفروش این هفته (۱۳ – ۲۰ اکتبر) چارت بریتانیا را مشاهده کنید.

رتبه فعلیرتبه قبلینام بازی
۱هفته اول عرضهRed Dead Redemption 2
۲↓ ۱Call of Duty: Black Ops 4
۳↓ ۲FIFA 19
۴↑ ۵Forza Horizon 4
۵↓ ۳Assassin’s Creed Odyssey
۶↓ ۴Spider-Man
۷↓ ۶LEGO DC Super-Villains
۸↓ ۷Super Mario Party
۹↑ ۱۰Shadow of the Tomb Raider
۱۰↓ ۹Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 

 


بیشتر بخوانید:

تا به امروز ۸۶ میلیون کنسول PS4 به بازار عرضه شده است

ساخت بازی Just Cause 4 به پایان رسید

تاریخ عرضه بازی Command & Conquer: Rivals

ویدیو: بازی‌های کنسول PlayStation Classic معرفی شدند

۱۳ بازی وحشتناک iOS که هرکسی جرأت دانلود ندارد

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات