تا به امروز ۸۶ میلیون کنسول PS4 به بازار عرضه شده است

تا به امروز ۸۶ میلیون کنسول PS4 به بازار عرضه شده است

احمد هاتفی ۱۰ آبان ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی سونی به تازگی آمار مالی سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۸ را اعلام کرده است که طبق آن معلوم شده ۸۶ میلیون دستگاه کنسول PS4، تا پایان هشتم مهرماه ۹۷ به بازار عرضه شده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

بی شک پلی استیشن یکی از محبوب ترین برندهای کنسول های خانگی می باشد که در طول سال های گذشته توانسته خیل عظیمی از گیمرهای دنیا را گرد هم آورد.

خانواده پلی استیشن از زمان معرفی همچنان سیر صعودی و موفقی داشته و حال که در زمان نسل هشتم کنسول های گیمینگ هستیم، پلی استیشن ۴ از این خانواده طلایه دار و پرچم دار می باشد.

سونی به تازگی گزارشی از وضعیت سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۸ ارائه داده است که نشان می دهد تا به امروز ۸۶ میلیون کنسول PS4 به بازار ارسال شده است.

سونی در ادامه اعلام کرده است که در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ توانسته ۳.۹ میلیون دستگاه فروش داشته باشد که نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته، ۳۰۰ هزار دستگاه افت فروش را شاهد هستیم. این آمار نشان می‌ دهد که نیازی نیست قیمت PS4 کاهش آنچنانی داشته باشد.

PlayStation٬ PlayStation 4٬ PS4٬ Spider-Man٬ Sony٬ اخبار بازی PS4٬ اطلاعات بازی٬ پلی استیشن٬ تریلر بازی٬ سونی٬ گیمر٬ نرم افزار پلی استیشن 4٬

PS4

در کل تا بدین لحظه ۸۶.۱ میلیون دستگاه پلی‌ استیشن ۴ ارسال شده است و انتظار می‌ رود این رقم تا پایان سال مالی آینده به ۱۰۰ میلیون دستگاه برسد. در همین راستا کمپانی سونی با توجه به عملکرد خوب بخش پلی‌ استیشن، پیش‌‌ بینی کرده است که تا پایان سال مالی ۲۰۱۸، فروش پلی‌ استیشن ۴ به رقم ۱۷.۵ میلیون دستگاه می‌ رسد.

همچنین بخش گیمینگ سونی از نظر سود دهی نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته ۲۷ درصد رشد داشته است.

در کنار فروش کنسول، سونی توانسته در بخش فروش بازی‌ های پلی‌استیشن، در سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۸، به‌ فروش ۷۵.۱ میلیون نسخه ای برسد. همچنین بخش فروش بازی ۵.۴ میلیون نسخه نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته پیشرفت داشته است.

طبق گزارش منتشر شده، ۲۸ درصد از مبلغ اعلام شده، مربوط به بازی‌ های کاملی است که به‌ صورت دیجیتالی فروش رفته‌ اند.

PlayStation٬ PlayStation 4٬ PS4٬ Spider-Man٬ Sony٬ اخبار بازی PS4٬ اطلاعات بازی٬ پلی استیشن٬ تریلر بازی٬ سونی٬ گیمر٬ نرم افزار پلی استیشن 4٬

PS4

این در حالی است که فروش بازی‌ های کامل پلی‌ استیشن به‌ صورت دیجیتالی نسبت به سه ماهه اول سال مالی ۲۰۱۸، کاهش یافته است. (در سه ماهه اول ۴۳ درصد از میزان فروش به فروش دیجیتالی تعلق داشته است)

سونی در این گزارش خبری از جدیدترین انحصاری خود، یعنی Spider-Man منتشر نکرده ولی می دانیم که این عنوان در سه روز ابتدایی خود توانسته بود ۳.۳ میلیون نسخه فروش داشته باشد و رکورد فروش بازی های انحصاری پلی استیشن را بنام خود ثبت کند.

در نهایت اعلام شده که تعداد کاربران سرویس پلی استیشن پلاس از ۳۳.۹ میلیون نفر به ۳۴.۴ میلیون نفر رسیده است. این افزایش تعداد کاربران بیشتر به خاطر شروع فصل بازی های چندنفره می باشد که امروزه بازار داغی دارند.

 

 


بیشتر بخوانید:

بازی‌های انحصاری PS Classic با توجه به منطقه جغرافیایی

۱۳ بازی وحشتناک iOS

نمرات بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

نقشه کامل بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

ویدیو: بسته الحاقی The Heist بازی Spider-Man منتشر شد

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها