نقشه کامل بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

نقشه کامل بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت

احمد هاتفی ۰۲ آبان ۱۳۹۷ دیدگاه ها

یکی از کاربران Reddit به تازگی تصویری منتشر کرده است که بزرگی نقشه بازی Red Dead Redemption 2 نشان می دهد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

در این که Red Dead Redemption 2، عنوانی عظیم هست هیچ شکی وجود ندارد. حتی خود سازندگان هم اعلام کرده اند که برای به پایان رساندن بخش داستانی بازی به چیزی حدود ۶۵ ساعت زمان نیاز دارید که نشان می دهد این بازی چقدر عظمت دارد.

این عظمت خواهان نقشه ای است که بازی را از تکراری شدن جدا کند و حوادث در صحنه های جدیدی به وقوع بپیوندند. به تازگی تصاویری منتشر شده است که نقشه کامل بازی را فاش می کنند.

با توجه به نقشه می توان محیط‌ های Flat Iron Lake،‌ Tall Trees و Armadillo را به‌ خوبی در نقشه‌ بازی مشاهده کرد. در کنار نقشه بازی، هفته جاری مشخص شد که این بازی روی پلی‌ استیشن ۴ به ۹۹ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد.

Gameplay٬ RDR 2٬ Red Dead Redemption٬ Red Dead Redemption 2٬ Rockstar Games٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی

Red Dead Redemption 2

 

همچنین ۵۰ گیگابایت فضای خالی اضافه هم نیاز است تا روند دانلود و نصب بازی به‌ صورت کامل انجام شوند. این در حالی است که کاربران کنسول ایکس‌ باکس وان تنها به ۱۰۷ گیگابایت فضای خالی نیاز دارند تا مراحل نصب و دانلود کامل انجام شوند.

کاربرانی که بازی را پیش خرید کرده اند از مزایایی چون Ardennes War Horse، Outlaw Survival Kit، پول بیشتر در بخش داستانی RDR2 و همچنین مقداری پول در GTA Online را به‌ عنوان پاداش دریافت دریافت خواهند کرد.

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان ماه منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: محتویات روز عرضه بازی Red Dead Redemption 2

احتمالا بازی Red Dead Redemption 2 دارای دو دیسک خواهد بود

ویدیو: تریلر هنگام عرضه بازی Red Dead Redemption 2

حجم دقیق بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

محتویات بخش آنلاین روز عرضه بازی Red Dead Redemption 2

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات