تاریخ انتشار بازی Days Gone تاخیر خورد

تاریخ انتشار بازی Days Gone تاخیر خورد

احمد هاتفی ۲۷ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی سونی اعلام کرده است بازی Days Gone باری دیگر تاخیر خورد و بجای اسفندماه ۹۷ در اریبهشت سال ۹۸ منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Days Gone از جمله بازی هایی هست که برای چندین بار تاخیر خورده و حال در نزدیک ترین زمان ممکن برای عرضه این عنوان انحصاری قرار گرفته ایم.

در اسفندماه امسال بازی های متعددی منتشر خواهند شد و سونی گویا ریسک نکرده و برای فروش بهتر یکی از مورد انتظارترین بازی های انحصاری اش، تصمیم گرفته تاریخ عرضه آن را به تعویق بیندازد.

Bend Studio٬ Days Gone٬ PlayStation٬ Sony٬ PS4٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی زامبی کشی٬ بازی زامبی محور٬ پلی استیشن 4٬

Days Gone

 

معاون بازاریابی سونی، اقای اسد قیزیلباش ضمن اعلام این خبر، بیانیه‌ ای هم منتشر کرده که به شرح زیر است:

«ما اخیرا تصمیم گرفتیم تا Days Gone را به جای ماه شلوغ فوریه در تاریخ ۲۶ آوریل منتشر کنیم. با اینکه سازندگان بی‌ صبرانه منتظر هستند تا بازی هرچه زودتر در اختیار طرفداران قرار بگیرد اما در عین حال از این فرصت بیشتر برای بهتر کردن هرچه بیشتر بازی استفاده خواهند کرد.»

عناوینی چون Metro Exodus ،Anthem و Crackdown 3 در اسفندماه منتشر  خواهند شد و به نظر می رسد تصمیم درستی از سوی مقامات سونی اتخاذ شده است. بنابراین بازی Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت ۹۸ منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

TGS 2018: گیم‌پلی جدید بازی Days Gone

تصویر جدید بازی Days Gone

TGS 2018: مبارزات با زامبی‌ها در بازی Days Gone

گیمزکام ۲۰۱۸: تصاویر جدید Days Gone

ویدیو: تاریخ انتشار بازی Days Gone معلوم شد

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها