آگهی استخدام سونی برای نسل بعدی PlayStation

آگهی استخدام سونی برای نسل بعدی PlayStation

احمد هاتفی ۲۵ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی سونی به تازگی آگهی هایی را منتشر کرده و در آن ها از یک مهندس نرم‌ افزار و یک مدیر محصول برای نسل بعدی پلی استیشن دعوت به همکاری کرده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

مدتی است که شایعاتی پیرامون نسل بعدی کنسول های پلی استیشن قوت گرفته است و سونی هم تایید کرده است که روی کنسول PS5 کار می کند و آگهی های استخدام برای نسل بعدی پلی استیشن مهر تاییدی بر این اخبار می باشد.

سونی به تازگی یک آگهی استخدام در سرویس LinkedIn منتشر کرده است که در آن آمده است که این کمپانی دنبال یک مدیر محصول ارشد با «توانایی طراحی نقشه‌ ی راه» برای کمپین نسل بعدی کنسول‌ هایش است.

طراحی نقشه‌ ی راه، اصطلاحی است که برای برنامه‌ ریزی بلند مدت یک تیم یا کمپانی به‌ کار می‌ رود و از این آگهی می‌ توان دریافت که سونی در کنار این نسل، نگاهی هم به نسل بعدی کنسول‌ ها دارد و با توجه به وضع موجود و اخباری که روز به روز در صنعت بازی‌ های ویدیویی به گوش می‌ رسد، این موضوع آن‌ چنان هم غافل‌ گیرکننده نیست.

PlayStation٬ PlayStation 5٬ PS4٬ PS5٬ Sony٬ اطلاعات پلی استیشن 5٬ اطلاعات کنسول پلی استیشن 5٬ انباکسینگ پلی استیشن 5٬

 

با توجه به این مطالب برای مشغول شدن در این شغل، وظایف و الزامات شغلی نسبتا عادی‌ در نظر گرفته شده و شخصی که استخدام می‌ شود، در شهر سان فرانسیسکو مشغول به کار و برنامه‌ ریزی برای فعالیت‌ های سونی در نسل بعدی خواهد شد.

کاربران بلاگ ResetEra بطور سختی پیگیر این آگهی‌ های استخدام و گمانه‌ زنی پیرامون کنسول نسل بعدی سونی هستند. اخیرا شخصی با نام کاربری Gemüsepizza یک آگهی استخدام جدید را پیدا کرده که سونی آن را منتشر کرده است.

این آگهی هم مثل مورد قبل، به کنسول نسل بعدی کمپانی ژاپنی ارتباط دارد و برای جذب یک مهندس نرم‌ افزار ارشد با هدف «توسعه پلتفرم‌ هایی با توانایی انتقال تجربه‌ ی هوشمندانه به نسل بعدی کنسو ل‌های پلی استیشن» منتشر شده است.

PlayStation٬ PlayStation 5٬ PS4٬ PS5٬ Sony٬ اطلاعات پلی استیشن 5٬ اطلاعات کنسول پلی استیشن 5٬ انباکسینگ پلی استیشن 5٬

 

بعد از اینکه شنیده شد استودیوهای بازی‌ سازی مختلفی به کیت‌ های کنسول نسل بعدی سونی (که شاید نامش PS5 باشد) دسترسی پیدا کرده‌ اند، شایعات و گمانه‌ زنی درباره‌ زمان عرضه این کنسول و بازی‌ هایی که در زمان عرضه آن در دسترس قرار می‌ گیرند (Launch Title) فضای مجازی را پر کرده است و در ادامه، تایید غیر مستقیم سونی و انتشار این آگهی‌ های استخدام، بحث‌ های پیرامون پلتفرم‌ نسل بعدی سونی را داغ‌ تر از قبل کرده است.

فعلا بازار شایعات بسیار داغ هست ولی سونی بازی های انحصاری متعددی در دست دارد که بی شک قصد دارد سود چشمگیری از آن ها را بدست آورد، بنابراین انتشار کنسول جدید به این زودی ها امر دور از ذهنی است ولی انتظار می رود اطلاعاتی از آن در آینده نزدیک منتشر شود.

 

 


بیشتر بخوانید:

آپدیت ۶.۰۲ کنسول PS4 منتشر شد

مشکل کرش کنسول PS4 توسط پیام ناشناس حل شد

گلیچ جدید PS4 کاربران را به تنظیمات کارخانه می‌فرستد

قابلیت Cross-Play بازی فورتنایت بین PS4 و سایر پلتفرم‌ها بصورت آزمایشی راه‌اندازی شد

تاریخ شروع فصل ششم بازی Fortnite

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها