آپدیت ۶.۰۲ کنسول PS4 منتشر شد

آپدیت ۶.۰۲ کنسول PS4 منتشر شد

احمد هاتفی ۲۵ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها
آپدیت 6.02 کنسول PS4 منتشر شدReviewed by احمد هاتفی on Oct 17Rating: 4.5آپدیت 6.02 کنسول PS4 منتشر شدPlayStation٬ PlayStation 4٬ PS4٬ PS4 Update٬ Sony٬ اپدیت 6.02 کنسول PS4٬ اپدیت پلی استیشن 4٬ اپدیت جدید PS4٬ اپدیت کنسول PS4٬ اپدیت نرم افزار PS4٬ اخبار بازی٬ اخرین اپدیت PS4٬ اخرین اپدیت کنسول PS4٬ اطلاعات بازی٬ پلی استیشن٬ تریلر بازی٬ سونی٬ گیمر٬ نرم افزار پلی استیشن 4٬ نقد و بررسی بازی

کمپانی سونی برای بهبود عملکرد کنسول پلی استیشن ۴ آپدیت جدیدی را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

کمپانی سونی طی روند انتشار آپدیت های جزئی برای بهبود عملکرد سیستم کنسول PS4، آپدیت ۶.۰۲ را منتشر کرده است که از جزئی ترین بروزرسانی ها محسوب می شود.

این آپدیت حجمی در حدود ۴۵۰ مگابایت دارد و هم‌ اکنون، قابل دانلود است. پس از روشن کردن کنسول، دانلود آخرین آپدیت به صورت خودکار آغاز می‌ شود اما در غیر این صورت، می‌ توانید به قسمت تنظیمات و سپس دانلود آپدیت سیستم بروید و اقدام به دانلود آن کنید.

سونی اطلاعات زیادی درباره این آپدیت منتشر نکرده است اما عده ای اعتقاد دارند که این آپدیتن در رابطه با گلیچی است که چندین روز پیش منتشر شد و باعث کرش شدن کنسول و در نتیجه رفتن به تنظیمات کارخانه میشد.

 

 


بیشتر بخوانید:

مشکل کرش کنسول PS4 توسط پیام ناشناس حل شد

گلیچ جدید PS4 کاربران را به تنظیمات کارخانه می‌فرستد

قابلیت Cross-Play بازی فورتنایت بین PS4 و سایر پلتفرم‌ها بصورت آزمایشی راه‌اندازی شد

تاریخ شروع فصل ششم بازی Fortnite

آپدیت ۵.۴۱ بازی Fortnite منتشر شد

منبع:

DailyStar

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها