فیلم اختصاصی Flash تا سال ۲۰۲۱ اکران نخواهد شد

فیلم اختصاصی Flash تا سال ۲۰۲۱ اکران نخواهد شد

امیر پورمحمد ۲۵ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

اطلاعاتی جدید در مورد زمان ساخت و اکران فیلم اختصاصی فلش (Flash). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

طی آخرین اخبار منتشره کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) با تأخیر شروع به ساخت فیلم فلش خواهند کرد. انتظار می رود با شروع فیلم برداری این فیلم در اواخر سال ۲۰۱۹ اتمام ساخت و اکران آن تا سال ۲۰۲۱ طول بکشد.

 

در ابتدا انتظار می رفت فیلم برداری این فیلم تا ماه می ۲۰۱۹ آغاز شود اما با توجه به این که فیلم نامه این فیلم کمی بیشتر از آنچه انتظار می رفت کار دارد این تاریخ به تأخیر افتاده است. البته مشکلات به این جا ختم نشده و آقای میلر با بازی در فیلم موجودات شگفت انگیز (Fantastic Beasts) برنامه کاری خود را بیش از بیش شلوغ کرده و تأخیری دیگر در شروع ساخت فیلم فلش به وجود آورده است.

تاریخ اکران فیلم اختصاصی فلش

انتظار می رود که فیلم فلش در سال ۲۰۲۰ منتشر شود، اما چندین مشکل اساسی وجب گشته اند که تأخیری اساسی در بارنامه اکران این فیلم به وجود آید. از جمله مشکلات دیگر این فیلم در مسیر شروع ساخت می توان به از دست دادن کارگردان ابتدایی خود یعنی ریک فامایوا (Rick Famuyiwa) در سال ۲۰۱۶ و باز نویسی کامل فیلم نامه که ظاهراً هنوز در حال انجام است، اشاره کرد.

در حال حاضر آقایان جان فرانسیس دالی (John Francis Daley) و جاناتان گلدشتاین (Jonathan Goldstein) در حال کارگردانی این فیلم هستند.

 

 


بیشتر بخوانید:

Will Smith: فیلم های Bright 2 و Bad Boys 3 فیلم های بعدی من خواهند بود

ویدیو: Injustice 2 با محوریت شخصیتThe Flash

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها