گلیچ جدید PS4 کاربران را به تنظیمات کارخانه می‌فرستد

گلیچ جدید PS4 کاربران را به تنظیمات کارخانه می‌فرستد

احمد هاتفی ۲۲ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

به تازگی گزارشاتی منتشر شده است که نشان می دهند گلیچ جدیدی دامن گیر کاربران PS4 شده و باعث شده است که کنسول به تنظیمات کارخانه بازگردد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

تعدادی از کاربران Reddit امروز اعلام کرده اند که حین انجام بازی کنسول آن ها فریز شده و تنها راه حل بازگرداندن کنسول به تنظیمات کارخانه بوده است.

البته راه حل موقتی برای این گلیچ پیدا شده و تعدادی از کاربران ردیت اعلام کرده‌ اند که تنظیمات پیام‌ های خود در PS4 را روی حالت خصوصی بگذارید؛ زیرا آن‌ ها پیغامی را دریافت کرده‌ اند که با باز کردنشان، کنسولشان هنگ کرده است و مجبور شده‌ اند کنسول خود را به تنظیمات کارخانه برگردانند.

نکته جالب در مورد این گلیچ این است که کاربران Reddit در این مورد اعلام کرده‌ اند که بعضی از آن‌ ها قادر به حذف پیام مورد نظر از طریق برنامه موبایل پلی استیشن نیستند. این در حالی است که عده‌ ای دیگر، توانسته‌ اند این پیام ناشناس را پاک کنند.

یکی از کاربران Reddit درباره این مشکل گفته است:

«حتی پاک کردن پیام از طریق آپیلیکیشن پلی‌ استیشن هم امکان پذیر نیست. من در حال تجربه‌ بازی Rainbow Six Siege بودم که یکی از بازیکنان تیم حریف از یک حساب کاربری ساختگی استفاده کرد و یک پیام را برای تمامی اعضای تیم من فرستاد. همه‌ ی ما کنسولمان فریز کرد و مجبور شدیم آن را به تنظیمات کارخانه برگردانیم.

تنها یکی از اعضای تیم من به این مشکل بر نخورد؛ زیرا تنظیمات حساب کاربری‌ اش روی حالت خصوصی بود. پیشنهاد می‌ کنم سریعا تنظیمات پیام‌ های خود را روی حالت خصوصی قرار بدهید.»

گلیچ جدید کنسول PS4 , گلیچ های کنسول PS4 , گلیچ پلی استیشن 4 , راه حل گلیچ PS4 , راه حل گلیچ کنسول پلی استیشن 4 , حل مشکل گلیچ کنسول PS4 PlayStation٬ PlayStation 4٬ PS4٬ Reddit٬ Sony٬

البته از این دست مطالب زیاد است و یکی دیگر از اعضای ردیت گفته:

«من در حین تجربه‌ ی بازی Rocket League به این مشکل برخورد کردم. یک پیام ناشناس دریافت کردم و بعد از گذشت یک دقیقه کنترلر و کنسول من فریز کرد و نمی‌ تونستم هیچ کار خاصی را انجام بدهم. حتی نمی‌تونم به صفحه‌ ی Home کنسول برگردم و مدام با بخش «گزارش خطا» روبرو میشم.

فعلا سونی بطور رسمی بیانیه ای را برای این مشکل ارائه نداده است ولی برای این که بصورت موقت از وقوع این مشکل جلوگیری کنید، کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

برای این کار مراحل زیر را طی کنید:
Settings > Account Management > Privacy Settings > Enter your password > Personal Info | Messaging

در این قسمت اگر به دوستان خود اعتماد دارید، دریافت پیغام‌ ها را بر روی حالت Friends بگذارید. اگر هم مایلید هیچ چیز دریافت نشود از No One استفاده کنید.

 

 


بیشتر بخوانید:

قابلیت Cross-Play بازی فورتنایت بین PS4 و سایر پلتفرم‌ها بصورت آزمایشی راه‌اندازی شد

تاریخ شروع فصل ششم بازی Fortnite

آپدیت ۵.۴۱ بازی Fortnite منتشر شد

Pax West 2018: حالت جدید بازی Fortnite معرفی شد

نقد و بررسی بازی Fortnite – بتل رویال کارتونی

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها