دو بسته‌ الحاقی بازی Darksiders III معرفی شدند

دو بسته‌ الحاقی بازی Darksiders III معرفی شدند

احمد هاتفی ۲۰ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

کمپانی THQ Nordic در جدیدترین اخبار بازی Darksiders 3، دو بسته الحاقی این عنوان را رونمایی کرده است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

بسته های الحاقی معرفی شده قرار است پس از انتشار بازی در اختیار علاقه مندان قرار بگیرند که The Crucible و Keepers of the Void نام دارند. فعلا تاریخ انتشار این DLC ها مشخص نیست.

Darksiders 3 از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۸ می باشد که قرار است ماجراجویی های سومین قهرمان این مجموعه یعنی Fury را به تصویر بکشد.

در بسته الحاقی The Crucible، شخصیت Fury دعوت‌ نامه‌ ای از یک شخص ناشناس دریافت می‌ کند که توانایی‌ های مبارزه‌ ای وی را به چالش می‌ کشد.

از آنجایی که Fury هرگز ترسی از چنین چالش‌ هایی ندارد، به منطقه‌ The Crucible می‌ رود و حال در این منطقه، باید با گروه‌ های مختلفی از دشمنان مبارزه کند.

Darksiders٬ Darksiders 3٬ Fury٬ Hack and Slash٬ THQ Nordic٬

با افزایش تعداد کشته ها، جوایز بهتری هم دریافت خواهید کرد. اما در دی ال سی Keepers of the Void، فیوری به منطقه‌ ای به نام Serpent Holes می‌ رود یا یک تهدید باستانی را که سال‌ ها است در این مکان حضور دارد، از بین ببرد.

در این منطقه تعدادی پازل و دشمن انتظار فیوری را می‌ کشند که با پشت سر گذاشتن آن‌ ها، می‌ توانید به سلاح و تجهیزات جدید و با‌ارزشی دست پیدا کنید.

Darksiders 3 در تاریخ ۶ اذر برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: تریلر بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council

ویدیو: قابلیت Force Hallow در بازی ۳ Darksiders

گیمزکام ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Darksiders 3

ویدیو: تریلر پیشرفت گرافیک و گیم‌پلی بازی Darksiders 3

بازی Darksiders 3 در نمایشگاه E3 2018 حضور نخواهد داشت

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها