فیفا ۱۹ همچنان در صدر چارت بازی‌های پرفروش بریتانیا

فیفا ۱۹ همچنان در صدر چارت بازی‌های پرفروش بریتانیا

احمد هاتفی ۱۷ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها
فیفا 19 همچنان در صدر چارت بازی‌های پرفروش بریتانیاReviewed by احمد هاتفی on Oct 9Rating: 4.5فیفا 19 همچنان در صدر چارت بازی‌های پرفروش بریتانیاFIFA 19٬ Forza Horizon 4٬ Assassin's Creed Odyssey٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی فیفا 19 2018٬ بازی های پرفروش انگلستان٬ بازی های پرفروش چارت انگلستان٬ بازی های چارت انگلستان٬ تریلر بازی٬ چارت انگلستان٬ چارت بریتانیا٬ خدای جنگ 2018٬ خدای جنگ 4٬ گیمر٬ نقد و بررسی بازی

وبسایت Chart Track آمار این هفته چارت انگلستان را منتشر کرده است که نشان می دهد بازی FIFA 19 همچنان در صدر قرار دارد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

بازی FIFA 18 زمانی که منتشر شد توانست برای چندین هفته پشت سرهم صدرنشین این چارت شود و حال عنوان فیفا ۱۹ راه نسخه های پیشین خود را در پیش گرفته و این هفته هم شاهد صدرنشینی این بازی هستیم.

در رده دوم بازی Assassin’s Creed Odyssey قرار گرفته است که اولین هفته انتشارش را تجربه می کند.

این نسخه به یونان باستان پرداخته است و در آن می توان علاوه بر شخصیت مذکر از یک کاراکتر زن هم استفاده کرد که آن را متفاوت تر از نسخه های قبلی این سری کرده است.

FIFA 19٬ Forza Horizon 4٬ Assassin's Creed Odyssey٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی فیفا 19 2018٬ بازی های پرفروش انگلستان٬

بازی Forza Horizon 4 که یکی از بهترین عناوین ریسینگ محسوب می شود، اولین هفته عرضه اش را تجربه می کند و در این مدت توانسته رتبه سوم چارت بازی های پرفروش انگلستان را ازآن خود کند.

Spider-Man که چندین هفته پشت سرهم توانسته بود صدرنشین این چارت شود این هفته دو رتبه سقوط داشته است و رده چهارم را بنام خود ثبت کرده است.

 

Super Mario Party جدیدترین محصول کمپانی نینتندو است که توانسته در اولین هفته انتشارش رتبه ۵ را در اختیار بگیرد. عرضه بازی های جدید باعث شده است تا عنوان Shadow of the Tomb Raider این هفته ۳ پله سقوط داشته باشد و به رده ششم رضایت دهد.

عنوان Tekken 7 پس از مدت ها این هفته بازهم توانسته به جمع ده بازی پرفروش بازگردد و با یک صعود خیره کننده از رده ۱۹ به هفتمی دست یافته است.

FIFA 19٬ Forza Horizon 4٬ Assassin's Creed Odyssey٬ UK Chart٬ UK Top 10٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی فیفا 19 2018٬ بازی های پرفروش انگلستان٬

بازی Project Cars 2 هم این هفته توانسته صعود خوبی را داشته باشد و از رده بیستم هفته گذشته اش به رده نهم برسد. این عنوان بعد مدت ها به جمع ده بازی پرفروش بازگشته است.

در رده دهم بازی GTA V قرار گرفته است که نسبت به هفته پیش ۵ رتبه سقوط کرده است.

در ادامه می توانید لیست بازی های پرفروش این هفته چارت بریتانیا را مشاهده کنید.

رتبه فعلیرتبه قبلینام بازی
۱۱FIFA 19
۲Assassin’s Creed Odyssey
۳Forza Horizon 4
۴۲↓Spider-Man
۵Super Mario Party
۶۳↓Shadow of the Tomb Raider
۷۱۹↑Tekken 7
۸۴↓Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
۹۲۰↑Project Cars 2
۱۰۵↓Grand Theft Auto V

 

 


بیشتر بخوانید:

ساخت پلی استیشن ۵ تایید شد

ویدیو: تریلر جدید بخش چندنفره بازی COD: Black Ops 4

ویدیو: تریلر بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council

ویدیو: گیم پلی جدید بازی ترسناک S.O.N

فصل نهایی بازی The Walking Dead با همکاری Skybound ساخته می‌شود

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها