ویدیو: تریلر بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council

ویدیو: تریلر بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council

احمد هاتفی ۱۷ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها
ویدیو: تریلر بازی Darksiders 3 با محوریت Charred CouncilReviewed by احمد هاتفی on Oct 9Rating: 4.5ویدیو: تریلر بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council Darksiders٬ Darksiders 3٬ Fury٬ Hack and Slash٬ THQ Nordic٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی darksiders 1٬ بازی darksiders 2٬ بازی darksiders 4٬ تاریخ انتشار darksiders 3٬ تریلر بازی٬ تریلر بازی Darksiders 3٬ دارک سایدرز٬ دارک سایدرز 3٬ داستان بازی٬ داستان بازی darksiders٬ داستان بازی darksiders 2٬ گیمر

کمپانی THQ Nordic در جدیدترین اخبار بازی Darksiders 3، ویدیویی را منتشر کرده است که جنبه داستانی دارد و وظیفه Charred Council را نشان می دهد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

چند روز پیش بود که تریلری از بازی دارک سایدرز ۳ منتشر شد که یکی از قابلیت های Fury برای مبارزه با دشمنان را نشان می داد. حال ویدیویی دیگر را شاهد هستیم که Charred Council را به تصویر می کشد.

Charred Councilt وظیفه‌ ی ایجاد و حفظ تعادل در میان سه سرزمین Heaven، Men و Hell را دارد تا زمانی که End War، تعادل واقعی را میان این سه سرزمین به وجود آورد.

Darksiders٬ Darksiders 3٬ Fury٬ Hack and Slash٬ THQ Nordic٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی darksiders 1٬ بازی darksiders 2٬

 

این تریلر در راستای آشنایی با دنیای بازی و همچنین داستان آن است و وجود همچین تریلرهایی می تواند به درک درست از بازی کمک کند. Darksiders 3 داستان Fury، سومین سوار آخرالزمان را روایت می‌ کند.

Darksiders 3 در تاریخ ۶ اذر برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: قابلیت Force Hallow در بازی ۳ Darksiders

گیمزکام ۲۰۱۸: تریلر جدید بازی Darksiders 3

ویدیو: تریلر پیشرفت گرافیک و گیم‌پلی بازی Darksiders 3

بازی Darksiders 3 در نمایشگاه E3 2018 حضور نخواهد داشت

ویدیو: گیم‌پلی بازی Darksiders 3

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها