ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Resident Evil 2 Remake با محوریت شخصیت کلیر

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Resident Evil 2 Remake با محوریت شخصیت کلیر

احمد هاتفی ۱۵ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها
ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Resident Evil 2 Remake با محوریت شخصیت کلیرReviewed by احمد هاتفی on Oct 7Rating: 4.5ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Resident Evil 2 Remake با محوریت شخصیت کلیرCapcom٬ GamePlay٬ Horror Games٬ Resident Evil 2٬ Resident Evil 2 Remake٬ اخبار بازی٬ بازی٬ بازی ترسناک٬ تاریخ انتشار بازی Resident Evil 2 Remake٬ تاریخ انتشار بازی رزیدنت اویل 2٬ تاریخ انتشار رزیدنت اویل 2٬ تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2٬ ترسناک٬ تریلر بازی٬ کپ کام٬ گیم٬ گیمر٬ گیم پلی بازی Resident Evil 2

کمپانی Capcom به تازگی گیم پلیی از بازی Resident Evil 2 Remake منتشر کرده است که شخصیت Claire را به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

Resident Evil 2 Remake از مورد انتظارترین بازی های ترسناک می باشد که به تازگی گیم پلی جدیدی از آن شخصیت کلیر را به نمایش می گذارد. این ویدیو از روی کنسول PS4 گرفته شده است.

در این ویدیو می بینیم که کلیر با هیولایی یک چشم بزرگ مبارزه می کند. همه ما بدون شک با این شخصیت آشنایی داریم، اما از آن‌ جایی که بسیاری از بازیکنان ممکن است این نسخه از مجموعه رزیدنت ایول را تجربه نکرده باشند و داستان آن برای آن‌ ها تازگی داشته باشد، ما هم نام او را برای شما فاش نمی‌ کنیم.

Capcom٬ GamePlay٬ Horror Games٬ Resident Evil 2٬ Resident Evil 2 Remake٬ اخبار بازی٬ بازی٬ بازی ترسناک٬ تاریخ انتشار بازی Resident Evil 2 Remake٬

این هیولا یکی از سرسخت‌ ترین Bossهای مجموعه رزیدنت ایول به‌ شمار می‌ رود و پیروز شدن در مقابل وی اصلا کار آسانی نخواهد بود.

بازی Resident Evil 2 Remake با موتور بازی سازی که در ساخت عنوان رزیدت اویل ۷، یعنی RE Engine استفاده شده بود، ساخته شده است و این نوید یک بازی پرجزئیات و دارای جلوه های بصری چشم نواز را می دهد.

بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۵ بهمن ماه برای پلتقرم های PC ،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد. در ادامه می توانید گیم پلی جدید بازی Resident Evil 2 Remake را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید 

 

 


بیشتر بخوانید:

TGS 2018: گیم‌پلی جدید بازی Resident Evil 2 Remake

گیمزکام ۲۰۱۸: گیم‌پلی‌های جدید بازی Resident Evil 2 Remake

گیمزکام ۲۰۱۸: تصاویر جدید بازی Resident Evil 2 Remake

ویدیو: گیم‌پلی تاریک و ترسناک بازی Resident Evil 2 Remake

گیمزکام ۲۰۱۸: بازی The Dark Pictures معرفی شد

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها