افراد باقی مانده استودیو تل تیل گیمز هم اخراج شدند

افراد باقی مانده استودیو تل تیل گیمز هم اخراج شدند

احمد هاتفی ۱۳ مهر ۱۳۹۷ دیدگاه ها

پس از اخراج تعداد زیادی از کارکنان استودیو تل تیل گیمز، حدود ۲۵ نفر در این استودیو باقی مانده بودند که آن ها هم امروز اخراج شدند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

تعطیلی استودیو Telltale Games یکی از عجیب ترین اخباری بود که در صنعت گیم در چند ساله گذشته شاهدش بودیم. چندی پیش حدود ۲۵۰ نفر از اعضای این استودیو بازی ساز اخراج شد و انتقادات زیادی هم به این کار انجام شد.

اما این انتقادات نتوانستند جلوی کار را بگیرند و امروز شاهد اخراج دیگر افراد استودیو بودیم.

اخراج آخرین افراد توسط «ریچل نوئل»، یکی از اعضای این استودیو اعلام شده است. نوئل یکی از ۲۵ نفر باقی‌ مانده در استودیو بود که با انتشار توییتی، اعلام کرده که در نهایت این ۲۵ نفر هم اخراج شده‌ اند.

Telltale Games , The Walking Dead , The Wolf Among Us , Batman: The Enemy Within , Game of Thrones , استودیو تل تیل گیمز , تل تیل گیمز

Telltale Games

 

به هر حال اخراج نیرو‌ها و تعطیلی تل‌ تیل گیمز، یکی از خبر‌های ناراحت‌ کننده چند وقت اخیر دنیای بازی‌ های ویدیویی بود. این استودیو بازی‌ های به یاد ماندنی از سری The Walking Dead گرفته تا آثاری مثل The Wolf Among Us خلق کرده و نقش مهمی در پیش‌ برد بازی‌ های داستان‌ محور داشته است.

درباره اثر آخر این استودیو بگویم که مربوط به قسمت دوم فصل نهایی بازی The Walking Dead می شود. این قسمت منتشر شده و بنابر ادعای تل تیل گیمز فصل نهایی طبق وعده منتشر خواهد شد و احتمال می رود این اثر توسط استودیوهای دیگر ساخته شود.

 

 


بیشتر بخوانید:

توصیه کارگردان بازی God of War به عوامل استودیو Telltale Games

Pax West 2018: تریلر قسمت دوم فصل نهایی بازی The Walking Dead

تاریخ انتشار فصل نهایی بازی The Walking Dead

ویدیو: تریلرهای فصل آخر بازی Batman: The Enemy Within

نقد و بررسی بازی God of War – وارث زئوس در شکار اودین

منبع:

Dualshockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
دیدگاه ها